İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kulüp 3.Sezon Olacak mı?

Kulüp 3.Sezon Olacak mı?

Kulüp 3.Sezon Olacak mı öne çıkan görsel

Dizinin ilk kısmı 5 Kasım 2021‘de yayınlanmıştı. Netflix yapımı Türk dizinin 2.kısmı ise 6 Ocak 2022‘de yayınlanacak. Peki Kulüp 3.Sezon olacak mı?

Yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan’ın oturduğu Netflix dizisinin ikinci kısmı, ilk kısmı gibi 6 bölümden oluşuyor. Yapımın senaryosunu Ayşin Akbulut, Ranan Denizer, Necati Şahin üstleniyor. Ses getiren dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Metin Akdülger, Asude Selma Kalebek ve Fırat Tanış gibi usta oyuncular bulunmakta.

Kulüp Dizisinin Konusu

1950’lerin İstanbul’unda rum vatandaşların yaşamlarından da bir bakış açısı sunan dizi, cinayetten hapse giren Matilda’nın tahliye olmasının ardından yıllar önce terk ettiği kızı Rasel’in hayatına dahil olmaya çalışmasına odaklanıyor. Bir gece kulübünde çalışmaya başlayan Matilda kızıyla bağ kurmaya çalışırken ve etrafında olayları kontrol etmeye çabalarken geçmişiyle de yüzleşmek zorundadır.

Kulüp Dizisi
Kulüp Dizisi – Matilda

Kulüp 3.Sezon Olacak mı? Ne zaman?

Popüler dizinin 3.kısmının bu yıl içinde yayınlanması hedefleniyor. Henüz Netflix bununla ilgili bir açıklamada bulunmadı fakat büyük ihtimalle yapımın 3.kısmı yıl sonunda seyircisiyle buluşabilir.

Dizinin 6 Ocak’ta yayınlanacak 2.Kısmının Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Dilberay Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Yeni Fragman Yayınlandı!
Yorum Yap

Yorum Yap