İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Kova Burcu kadını Özellikleri

Kova burcu kadını genel olarak çekici, akıllı, hamarat ve beceriklidirler. Yenilikleri ve keşif yapmayı çok severler. Hayal güçleri çok geniştir bu sebeple yaratıcı kadınlardır. Özgürlüklerine son derece düşkün olup, özgürlükleri için her şeyi yaparlar. Kova kadını sivri dilli ve açık tavırlıdır.

İletişim güçleri gelişmiştir. Anlayışlı yapıları vardır ve karşılıklı anlayış ile her şeyin üstesinden gelebilirler. Özverili yapıya sahiptirler. Yardıma muhtaç herkese yardım ederler. İyi bir dinleyicidirler ve bir sorun ile karşı karşıya kaldıkları zaman hemen çözüm üretirler. Kova kadınlara iyi bir eğitim aldıkları zaman üst makamlarda yöneticilik yapıp, iyi bir şekilde idare edebilirler. Yanlış giden sistemi değiştirebilecek güce sahiptirler.

Kova Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı 

Kova burcu kadınları aşk hayatlarında kısıtlamayı ve kısıtlanmayı sevmezler. Özgürlüklerine çok düşkün olarak tanınırlar. Aşk hayatlarında sahiplenici özelliğe sahip değildirler ve karşısındaki insandan da böyle davranmasını isterler. Çok kıskanç bir yapıya sahip değildirler. Sadece bazı istisnai durumlarda kıskanç olabilirler. Ancak kıskançları korkutucu olabilir. Bir anda hiç beklemeyeceğiniz bir konuda kıskançlık yapabilirler. Bu konuda Kova burcu partnerinizden size açık olmasını istemek, en doğrusu olacaktır. Şunu demeyi deneyin: “Aşkım, kıskandığında bunu bana söylemenin ilişkimiz için en doğrusu olacağını düşünüyorum.”

Sizi kıskanması, sizi sıkacağı anlamına gelmez. Özgürsünüz, yalnızca içerlediklerinde suskunlaşıp iç dünyalarına dönmek isteyebilirler. Onları bu ruh haline sokan şey genelde “ilgisizlik”tir. Yani yanınızdaki güzel bir kadından ziyade, ondan çok daha fazla değer verdiğiniz, onunla vakit geçirmek adına Kova kadınını ektiğiniz kankanızı kıskanması daha muhtemeldir.

Partnerinin dış görünüşünden ziyade kişiliğine daha çok önem verirler. Kova kadını aşk hayatında kendisini sürekli geriye doğru çeker. İlgi ve sevgiyi daima karşı taraftan bekler. Duygularını çok iyi belli edemeyen kova kadını aşk hayatında daha rahattır. Partnerinin de ilişkide rahat olmasını ister.

Kova Burcu Kadını İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Özgürlük: Kova kadını ilişkilerinde özgürlüğüne düşkündür, bu yüzden çok fazla sıkıya gelemezler. Kısıtlandığı bir ilişki onlar için hemen sonlandırılması gereken patolojik bir vakadır.

Heyecan: Bir Kova kadınını mutlu etmek mi istiyorsunuz? Onu alın ve yamaç paraşütü yapmaya gidin. Ya da sakince şunu söyleyin: Aşkım geçen gün araştırdığın konu da yeni bir şey öğrendim, dinlemek ister misin?

Değişim: Yeni yerlere gidin, yeni yemekler deneyin. 7/24 evdeyseniz yeni müzikler dinleyin. Yahu giydiğiniz kıyafetleri değiştirin. O zaman bir Kova kadını size sadık kalacaktır.

İlgi: Önemsendiklerini hissetmek isterler. Onlara zaman ayırmalısınız. Örneğin bir Kova kadını uzun süredir hazırlanıp başarılı olduğu bir iş toplantısı sonrasında sevgilisinden onu tebrik etmesini, belki küçük bir hediye verip ona sarılmasını bekler. Bu ilgiyi göremezse hızla uzaklaşacaktır.

Güven: Güven çerçevesinde bir ilişkiyi yürütmeyi isterler. Kıskanç olmayan yapılarıyla partnerlerine özgür bir ilişki sunarlar. İlişkilerinde açık ve nettirler. Partnerinden de net olmasını isterler.

Bakım: Sizce de bakım nedir bilmeyen insanların modası çok eskide kalmadı mı? Kova burcu kadını partnerinin bakımlı olmasını ister.

Rahatlık: Doğal davranışlardan ve ilişkilerden çok hoşlanırlar. Kendilerini rahat hissettikleri ilişkilerde bulunurlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Sahtelik: Kova burcu kadınları ilişkilerinde yapmacık ve sahte davranışlardan hoşlanmazlar. Seviyorsanız seviyorum, sevmiyorsanız sevmiyorum deyin. Niyetinizi baştan söyleyin.

Korkak ve çekingen Partnerler: Hoşlanmazlar, bu yüzden ilişkilerinde böyle bir kişiyi barındırmazlar. Sakin olun, kulede bir ejderha ile savaşmanıza gerek yok. Ancak bir Kova kadını “bağlanmaktan/reddedilmekten korkuyorum, bu yüzden görüşmeyelim” dediğinizde ısrar etmeden kapıyı kapatacaktır.

Bahaneler: Aşkım unutmadım da görümcemin yeğeninin okul arkadaşının amcasının kızı yanlış söylemiş, ondan yani… Demeyin Kova kadınlarına. Olduğu gibi söyleyin, “unuttum, özür dilerim.”

Kova Burcu Kadınının Uyumlu Olduğu Burçlar

Aslan Burcu Erkeği
Aslan Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Kova Burcu Kadını -Cinsellik

Kova burcu kadını için cinsellik ayrı bir macera ve vazgeçilmez tutkudur. Cinsellik konusunda fikirlerini paylaşmaktan ve konuşmaktan çekinmezler. Kova kadını cinsel hayatında yeniliklere açıktır. Kendisini bu konuda sürekli yeniler. Cinsellikte de özgürlüğe düşkündürler ve sınır tanımazlar. Monotonluğu sevmedikleri için cinsel yaşamda da yenilik isterler. Partnerini tatmin etmek için onun fikirlerini de önemserler.

Bu yüzden partnerini tatmin etmede oldukça başarılıdırlar. Partnerinin tatmin olmadığını görürlerse kendilerini başarısız hissedip mutsuz olabilirler. Kova kadını cinsellik yaşamak istemediği zamanlarda üstüne gelinmesinden hoşlanmaz. Partnerinin de bu konuda saygı duymasını ister. Cinsellikte kova kadını her türlü yeniliğe açıktır ve partnerini zaman zaman şaşırtabilir.

Kova Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Kova burcu kadınına hediye almak istiyorsanız farklı ve özgün bir hediye düşünmelisiniz. Pahalı hediyelere de zaafları vardır. Maddiyatı yüksek olan hediyelerden hoşlanırlar. Kova kadınına almak istediği güzel ve şık bir elbiseyi hediye olarak alabilirsiniz. Eğlence sektörüne bayılan kova kadınlarına ajanda, yeni yıl takvimi ve uçak bileti gibi hediyeler verebilirsiniz. Kova burcu kadını ekstra olarak kristal kolyelere ve marka kıyafetlere bayılır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap