İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Kova Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Kova Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

boğa Burcu Kadını Özellikleri

Erkekler konusunda bir türlü yıldızı barışmayanlar için kova burcu erkeği hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar bu yazıda mevcuttur. Kova burcunun yapısı gereği diğer burçlardan özel bir duruşu, hayran bıraktığı yanları vardır. İçinde var olan bu özelliği zaman zaman dışa vursa da her zaman kendisini tam olarak açık etmez.

Onun bilinen ve anlaşılmayan diğer ilgi çekici yanı ise çözülmez olmasıdır. Ne zaman nerde ne düşünür ve ne hisseder daima kendinde saklı olup sadece kendi istediğinde bunu size yansıtır.

Onun hakkında veya düşünceleri hakkında yorum yapmak, kalıplar oluşturmak yanlıştır. Bunun yapılması demek kova burcu erkeğinin sizden uzaklaşması için yegane neden olabilir. Doğası gereği özgür ve kısıtlanmadan yaşamak onun için kırmızı çizgidir. Bu durumu göz ardı etmeyen, önemsemeyen kişiler kova burcu erkeklerinin gözünden düşen ilk insandır.

Genel ÖzellikleriKova Burcu Aşk Hayatı Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

 

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır? 

Kova burcu erkeği denildiğinde bir cazibe akla gelir. Kendisinin her alanda ve her konuda geliştiren yetiştiren kova burçları entelektüel olmalarıyla da bilinir. Onlardaki kültür seviyesi, nazik ve güçlü duruşları bir ortama ilk adım atmaları ile anlaşılır.

Konuşmalarındaki akıcılık ve sizi sürükleyen çekici sohbetleri ile kimi zaman bilgi aktarımı kimi zamanda henüz hiç hissetmediğiniz anlamlandırılmayan duyguların nedenini keşfedersiniz.

Her anı farklı yaşayan ve sahip olduğu zekası ile ayrı bir havası vardır. Kolay düşünür gibi görünen her olayda aslında zekasını konuşturur. Tüm bu özelliklerini bünyesinde barındırırken karşısına çıkacak kişiden de bu özellikleri bekler, arar. Kültür olarak donanımlı kendini her an geliştiren ve bilgiyi aç kadınları sever.

Onun aradığı aş hayatında karşılıklı derin sohbetler edebileceği yeri geldiğinde dostu yeri geldiğinde sevdiği bir kadın olabilecek profilde birisini ister. Bazen sadece zeka ya da sadece güzelliğin olması yetmez. Bahsi geçen konularda özelliklere sahip bir kadın kova burcu erkeğinin dikkatini çekmek için bir şey yapmasına dahi gerek yoktur. Ortaya çıkan enerji sayesinde etkili bir iletişim ile akışına bırakmak yeterli olacaktır.

Kova burcu erkeği genel anlamda her kişinin hayat görüşüne ve tarzına saygı duyarken çevresinde bulunan boğa ve akrep burçlarıyla tam anlamıyla anlaşma sağlayamazlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Bir kova burcu erkeğinde ilişkilerinde özgür olmak, sevme ve sevilmenin yanı sıra ‘biz için yaşamak’ bu değerleri koruyabilmek oldukça önemlidir. Kısacası birine tam benliği ile bağlı olmak veya olmamak arasındadır.

Gizemli olarak adlandırılan yanları tamda burada devreye girmektedir. Her an sevgilerini dorukta yaşayan fakat yeri geldiğinde kabuğuna çekilebilen bir burçtur. Bir anda en sevdiklerine bile yabancı olabilen istemediği ama gerçekleşen durumlar karşısında üzüntüsünü ve kalp kırıklarını içinde yaşayıp attıktan sonra kaldığı yerden devam eden birdir. Gücünün farkında olduğu gibi karşısında da güçlü kadınlardan hoşlanır. Ne istediğini bilen ve yola çıktığında bir an bile düşünceye dalan değil hazırım diyen, diyebilecek yürekte olan kadınlardan hoşlanır. Zekası ve dış görünüşü ile bütünleşen bir kadın, kova erkeğine özel anlar yaşatması ve hissettirme konusunda ne kadar başarılı olursa ilişkideki bağlar o kadar güçlü atılır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Amalardan hoşlanmayan, hayır demeyi kendine yok sayan çıkılacak yolculuk ve yürünecek yol varsa sevdiği için tereddüt etmeden çıkan yürekte biridir. Kendine güveni olmayan ve korkak karakterde birisiyle yapamaz.

Her anı şeffaf yaşayan ve dürüstlük çizgisinden ayrılmayan doğallığı neticesinde yalandan hoşlanmaz. İçinde bulunduğu ilişki boyutu ve süreci ne durumda olursa olsun yalan ortadaki samimiyeti zedeler. Kendisi nasıl doğal ise karşısından da o samimiyeti, içtenliği ve doğallığı bekler. İnce hesaplar onu yorar.

Uzun vade de plan yapmayı sevmez. Anın tadını çıkarmak ve anda kalıp sevdiği ile hayatı paylaşmak onun için çok özeldir. Bunlardan uzak çıkar ve sahte bir ilişki tahammül edemeyeceği insani ilişkiler arasındadır. Özel hayata saygı duymayan insanları bir hayatından çıkarır, uzaklaşır.

Kova Burcu Erkeği -Cinsellik

Konusunda sınırları olmayan tıpkı dış hayatında olduğu gibi yatakta da özgür olmayı seven bir burçtur. Sınırları sevmeyen ‘ Var olan sınırlar aşmak içindir.’ felsefesi ile ilerler. Duygularının yanı sıra mantık hayatlarının bu alanında da çıkmaz. İlişki içerisinde bir şeyler yaşadığı partnerinin bakımlı, onun istediklerine özen gösteren bir kişilikte olması onu çok fazla mutlu eder. Sevildiğinde ve sevdiğinde bu duygularını bastırmadan partnerine bakışlarıyla dahi iletebilir. Cinsel hayatlarında renklilik ve heyecanlı anlar oldukça mevcuttur. Kova burcu kadınlarıyla yatakta iyi anlaşırlar.

Kova Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Koç Burcu Kadını
Koç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
İkizler Burcu Kadını
İkizler Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Kova Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Zor beğenen bir burç olması ile birlikte kendine özgü bir tarzı ve duruşu vardır. Öyle kolay kolay hediye alınamaz. Alınabilecek hediyeler ise şu şekilde olabilir.

  • Marka ve kaliteli bir saat
  • Güneş gözlüğü
  • Bileklik
  • Küçük ama anlamlı olan her şey

Yukarıda belirtildiği gibi maddi manevi her türlü anlamlı olan içerikler hediye olarak verilebilir. Görünüşten çok mana önemlidir.

Kova Burcunun genel özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Kova Burcu Özellikleri (2021-2022)
Kova Burcu Özellikleri (2021-2022)

Eğer Yükseleniniz Kova burcuysa aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Yükselen Kova Burcu Özellikleri
Yükselen Kova Burcu Özellikleri
Yorum Yap

Yorum Yap