İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

Çok kıskanç bir karaktere sahip olan koç burcu erkeği, her konuda otorite sahibi olmak ve kendi isteklerini mutlaka gerçekleştirmek ister. Aynı zamanda çok hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Heyecan ve macera onun işidir. Her zaman ne istediğini bilen koç burcu erkeği, genelde kırılgan bir yapıya sahiptir.

Kalbi kırıldığında kolay bir şekilde affedemez. Koç burcu erkeği, oldukça disiplinli bir karakterdir ve her zaman ne istediğini tam manasıyla bilir. İşlerinde daima kararlıdır. Oldukça gururludur ve asla özgürlüklerine müdahale edilmesini istemez. Sürekli kendisinin övülmesini ve takdir edilmesini ister. Her zaman ilk olmak ister. İkinci olmaktan asla haz etmez. Aynı zamanda sürekli sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyar. Biraz bencil bir karakterleri vardır. Hatalarını kabul etmek onun için epey zordur.

Genel Özellikleri Koç Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Koç Burcu Erkeği özellikleri

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı – Nasıl Tavlanır?

Koç burcu erkekleri ilişkilerinde oldukça kıskanç bir karaktere sahiptirler. Fakat kıskanç olsalar da kısıtlamazlar ve kısıtlanmak istemezler. Sevdiklerini kimseyle paylaşmak istemezler.

Bir anda aşık olup bir anda tamamen değişebilirler. Onlar için kesinlikle en önemli olan duygu güvendir. Sevgiye ve aşka oldukça önem veren koç burcu erkeği, aynı zamanda sabırsız ve aceleci bir karaktere de sahiptir. Her zaman kendini değerli hissetmek isterler. İşte bu yüzden sürprizler onu çok mutlu eder.

Aşık oldukları zamanlar bunda sınır tanımaz ve oldukça fazla değer verip severler. Karşılarındaki kişiyi mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Sevdiği kadına karşı romantik tavırlar sergilemek koç burcu erkeğinin özelliğidir. Karşı taraftan özgürlüğüne müdahale geldiğinde tartışma çıkartabilirler. Biraz kıskançtırlar fakat bu dozundadır. Sevdiklerine sürprizler yapmayı da severler. Kararlı ve özgüvenli kadınlar onların ilgisini çeker. Sevdikleri kadının her zaman kendilerine açık sözlü olmalarını isterler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Koç burcu erkeği, birlikte ilişki yaşayacağı insanın yapmacık duygulardan arınmış sadakatli kişiler olmasını isterler. Aynı zamanda dürüstlük ve özgürlük onların en önemli kriterleri arasındadır. Her konuda bilgi ve birikime sahip olan kadınlar, koç burcu erkeklerinin ilgisini çekmeyi başarırlar. Kendilerini kısıtlamayacak ve onlara güvenen, her konuda arkasında duracak kadınlardan hoşlanırlar. Sevdikleriyle geçirdikleri her ana değer verirler. Koç burcu erkeği, aşık olacağı kadınların özgüvenlerinin yüksek olmasını isterler. Onlar için sıcakkanlı kadınlar her zaman bir adım daha önde olurlar. Sevdiği kadının her zaman yanında durmasını ister. İlişkilerinde genelde baskın taraf onlardır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Dürüst olmayan ve sürekli yalan söyleyen insanlarla ilişki kurmak istemezler ve onlardan mümkün olduğunca uzak kalmayı tercih ederler. Sevdikleri kişiler bile olsa birileri tarafından kısıtlanmaktan nefret ederler. Sevdiği kişileri bir başkalarıyla paylaşmaktan nefret ederler. Güvenmedikleri insanlarla birlikte olmak istemezler. Aynı zamanda fazla açık giyinen kadınlardan hoşlanmazlar. Özel hayatlarını herkes içinde yaşamak ve göstermek istemezler.

Koç Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Koç burcu erkeğinin uyumlu olduğu burçlar şunlardır:

  • Oğlak
Önerilen Yazı
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
  • Aslan
Önerilen Yazı
Aslan Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
  • Kova
Önerilen Yazı
Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Bu üç burç koç burcu erkeği için idealdir.

Koç Burcu Erkeği – Cinsellik

Koç burcu erkeği için bakımlı ve şık olmak oldukça önemli bir kriterdir. Cinselliğe çok fazla önem verirler ve bu konuda bir o kadar aktif oldukları gibi karşı taraftan öyle olmasını beklerler. Onlar için salak kıyafetlerden ziyade estetik ve şık görünüm önemlidir. Vücudunu göstermekten ve sergilemekten çekinmezler.

Kendilerine çok fazla güvenirler. Koç burcu erkekleri cinsellikte farklılığı severler. Bu yüzden partnerlerinin de buna ayak uydurmasını beklerler. Cinsel ilişki sırasında ilk adımı onlar atarlar ve karşı tarafı buna ikna etmek için çaba gösterirler. İlişkilerinde genelde yönetilmek değil yönetmek isterler. Dominant bir karakterleri vardır.

Koç Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Koç burcu erkeğine alınabilecek bazı hediyeler şunlardır:

  • Hoparlör
  • Saat
  • Termos
  • Oyun konsolu
  • Alet çantası

Bunlar gibi hediyelik eşyalar koç burcu erkeği için tercih edilebilir.

Koç Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Koç Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Koç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Koç Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap