1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Kızım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
Trendlerdeki Yazı

Kızım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Tv8'in yeni dizisi Kızım konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. Kızım dizisi ne zaman başlıyor?

featured

Tv8 ekranlarının yeni dizisi Kızım, yayınlanan fragmanlarıyla herkesi şimdiden etkilemeyi başardı. 19 Eylül Çarşamba 20:00‘da ilk bölümüyle ekranlara gelen Kızım dizisinin konusu nedir? Dizide hangi oyuncular yer alıyor?

KIZIM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Bir baba ve kızın öyküsünü konu alan Kızım dizisinde, Öykü ve Demir’in hikayesini izleyeceğiz. Yetimhanede büyümüş ve düzensiz bir hayatı olan Demir, kızı Öykü’den habersiz hayatını dolandırıcılık yaparak sürdürmektedir. Sekiz yaşlarında olan Öykü ise, doğduktan sonra annesi tarafından teyzesine terkedilmiş ve bu yaşına kadar teyzesi ile birlikte yaşamıştır. Ancak unutkanlık hastalığına yakalanan Öykü teyzesi tarafında da terkedilince babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Babasını bulmak için yola koyulan Öykü çok geçmeden babasına ulaşır ancak bulduğu gün babası dolandırıcılıktan tutuklanır. Kızına bakması şartıyla mahkemeden serbest bırakılan Demir ve Öykü’nün hikayesi o anda başlar. Eski hayatından vazgeçmek zorunda kalan Demir, Candan’a aşık olacaktır. Demir Candan ve Öykü için eski hayatından vazgeçecek mi?

KIZIM DİZİSİ OYUNCULARI

Kızım Dizisi – Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy (Demir) kimdir?

Fatmagül’ün Suçu Ne? Kuzey Güney, Aşk Yeniden gibi başarılı dizilerde rol alan Buğra Gülsoy, 22 Şubat 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 10’lu yaşlarından bu yana sahne deneyimi bulunan başarılı oyuncu 2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra Kıbrıs’da bulunduğu sürede oyunculuk kariyeri için ciddi adımlar atmıştır. Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol alan başarılı oyuncu, bir çok kısa filmin yönetmenliğini ve oyunculuğunu üstlenmiştir.

Kızım Dizisi (Beren Gökyıldız)

Beren Gökyıldız (Öykü) kimdir?

20 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Beren Gökyıldız hayatımıza Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Pelin karakteriyle giriş yaptı. İlköğretim eğitimine devam eden küçük oyuncunun yaşından büyük oyunculuğu kısa sürede herkes tarafından beğenildi ve başarılarının devamı ararda gelmeye başladı. Gökyıldız, Kocamın Ailesi dizisinden sonra, Güldüy Güldüy Show, Anne, Bizim Hikaye ve Kızım yapımlarında rol almıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu (Candan) kimdir?

29 Ekim 1989 yılında Berlin’de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu 2008 yılında Miss Turkey birincisi seçildi. Es-Es dizisinde canlandırdığı İrem karakteriyle televizyon sektörüne adım atan Tuğutlu, ilerleyen zamanlarda atv’de yayınlanan Karadayı dizisinde, daha sonra Kiralık Aşk dizisinde rol aldı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ile paylaştığı Delibal filmi de büyük ses getirdi. Tuğutlu şimdilerde tv8’de yayınlanan kızım dizisinde rol alıyor.

KIZIM DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Güzel bir diziye benziyor fakat biraz abartılı olmuş 7 yaşındaki bir kız çocuğu annesi tarafından terk ediliyor ve küçük kız henüz yeni yeni yürümeye başlamışken babasını bulmak için koca bir valizle yola koyuluyor ve babasını da buluyor ilginç

  2. 3 sene önce

    TV 8 için yarışmalar kadar dizilerde bu işi iyi yapıyor diyemeyiz. Bir birine benzeyen senaryolar ve gereksiz oyuncular. Bilmiyorum kaç bölüm daha sabredecek izleyiciler. Umarım yorumumda yanılırım. Sonuçta emek verilmiş bir iş.

  3. seyircilerini ağlatıp duygulandıracak bir diziye benziyor. Lidya tuğutlu nun oyunculuğunu konuşturacağı güzel dizi olacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir