1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kesişme; İyi Ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları ve Fragman

Kesişme; İyi Ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları ve Fragman

Kesişme; İyi Ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları ve Fragman öne çıkan

Kesişme; İyi ki Varsın Eren filmi, 1 Ocak’ta, tam da şehit Eren Bülbül’ün doğum gününde vizyona girdi. Teröristler tarafından 11 Ağustos 2017’de düzenlen saldırıda şehit olan Eren Bülbül’ün hikayesini merkezine alan filmin çekimleri birçok farklı ilde gerçekleşti. Oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üstüne topladı.

Kesişme; İyi ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları

Yönetmen koltuğunda Ömer Feyzioğlu’nun oturduğu ve Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üzerine aldığı Kesişme; İyi ki Varsın Eren filminde Rahman Beşel, İsmail Hacıoğlu, Mutlunur Lafçı, Emir Çiçek, ve Alayça Öztürk yer alıyor.

Kesişme; İyi Ki Varsın Eren Filmi resim
İsmail Hacıoğlu

Kesişme; İyi Ki Varsın Eren Filmi Konusu Nedir?

Trabzon Maçka’da teröristlerle girilen çatışma esnasında ölen 15 yaşındaki genç çocuk Eren Bülbül ile astsubay Ferhat Gedik’in hikâyesini konu alan film, ayrıca ülkemizin nadide yerleri Karadeniz ve Anadolu’daki kötü hayat şartlarını ve bu şartlara direnmeye çabalayan yurdumuz insanının yaşamlarından kareler yansıtmakta. TRT’nin de ortak yapımcılığını üstlendiği yapımda, engin alabildiğine yeşil güzel manzaralı Karadeniz’de aile ve vatan kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir subayın yaşamından hikayeler izliyoruz.

Türkiye’de ve birkaç ülkede 1 Ocak’ta vizyona giren film, Belçika’da 5 Ocak, Azerbaycan’da ise 6 Ocak’ta beyazperdede olacak. Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

 

Yorum Yap

Yorum Yap