İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kenan Işık’ın son durumu ne? | Kasım 2018

Kenan Işık’ın son durumu ne? | Kasım 2018

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster'in suncusu Kenan Işık ne durumda? Son durumu ne? Yaşıyor mu? Sağlık durumu iyiye mi gidiyor?

featured

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster’in suncusu Kenan Işık ne durumda? Son durumu ne? Yaşıyor mu? Sağlık durumu iyiye mi gidiyor?

Işık, yaklaşık 4 yıl önce saunadan çıkarken dengesini kaybederek yere düşmüş ve kafasını sert bir şekilde çarpmıştı. Komaya giren ünlü isim Türkiye’de oldukça uzun bir yoğun bakım süreci yaşadı. Bunun üzerine ailesi tarafından Almanya’da bulunan bir kliniğe yerleştirilmiş ve bir müddet tedavi görmüştü. Daha sonra klinikten çıkarılarak tedavisine evde devam edilmesi sağlandı.

Kenan Işık’ın son durumu ne?

Son durumu hayli merak edilen ünlü sunucu uyandı mı? Hala durumu oldukça kritik olan Kenan Işık evinde tedavi görmeye devam ediyor. Ancak ünlü sunucunun konuşamadığı ve yürüyemediği aktarıldı.

Kenan Işık kimdir?

1 Ekim 1947 yılında Malatya’da dünyaya gözlerini açan Kenan Işık, Giresunlu bir babanın oğludur. Çocukken tiyatroya düşkünlüğüyle dikkat çeken Işık ilkokul müsamerelerinde yer aldı. Ortaokul öğretimine devam ettiği sırada Malatya Halkevi’nde amatör olarak tiyatro yapmaya başladı. Lise dönemlerini Ankara’da geçirdi ve Meydan Sahnesi’ne girdi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Takvimler 1972’yi gösterdiğinde ise Devlet Tiyatro Sanatçısı olmayı başardı.

Tiyatronun yanı sıra yazarlık da yapan Kenan Işık sırasıyla Resmî Gazete, Yeni Yüzyıl, tekrar Resmî Gazete, Yeni Binyıl ve Akşam’da köşe yazarlığı yaptı. Televizyon sektörüne girişi ise 2005 yılında Dadı isimli diziyle oldu. Bu dizide Işık, Gülben Ergen ve Haldun Dormaç ile başrolleri paylaştı. Erdoğan Aktaş ile tanışmasının ardından 4 Nisan 2005 tarihinde Star Haber’i sunmaya başladı. Ancak bu durum fazla sürmedi zira aynı yılın yaz aylarında Star Haber’den ayrılma kararı aldı.

Rol aldığı diziler

1990 Hanımın Çiftliği – 1991 Sızı – 1993 Süper Baba – 1997 Sıcak Saatler – 2000 Kim Beş Yüz Milyar İster? – 2002 Yeşil Işık – 2002 Dadı – 2004 Sayın Bakanım – 2005 Kim Beş Yüz Bin İster? – 2007 Fikrimin İnce Gülü – 2008 Kim Bir Milyon İster? – 2009 Dünya Bir Oyun Sahnesi – 2010 Kelimenin Gücü – 2011 Kim Milyoner Olmak İster?

Kenan Işık’ın kaleminden çıkan senaryolar

1991 Yarına Gülümsemek
1991 Anadolu’nun Kadın Erenleri
1992 Taşların Sırrı

Yorum Yap

Yorum Yap