İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Kara Cuma (Black Friday) indirimi yapan markalar, mağazalar ve siteler

Kara Cuma (Black Friday) indirimi yapan markalar, mağazalar ve siteler

Büyük indirimlerin yapıldığı Kara Cuma (Black Friday) ne zaman başlayacak? İndirim yapan markalar, mağazalar ve siteler hangileri?

featured

Kara Cuma (Black Friday) nedir?

Son yıllarda bu tabirle pek çok kez karşılaşmışsınızdır. Her yıl Şükran Günü’nün ertesi gününe Black Friday denir. Bu günde pek çok marka, mağaza ve site müşterilerine büyük indirimler sunar. Öyle %80’e varan indirimlerle karşılaşmanız mümkün. Bu yıl Kara Cuma indirimleri 23 Kasım’da başlayacak.

Kara Cuma tabirinin kökeni ise bir gazete haberine dayanıyor. 1961 yılında ABD’de mağazalar ortak kararla aynı tarihte bir indirim düzenler. Bu indirimi konu alan haberde ise polis ve otobüs sürücülerinin bu indirime ‘Black Friday’ adını taktığı bilgisini paylaşır. Böylece her yıl rutin olarak aynı tarihte düzenlenecek olan indirim bu isimle anılmaya başlar.

Black Friday indirimi yapan markalar, mağazalar ve siteler

Gittigidiyor, DeFacto, Pegasus, D&R, Mudo, Biletix, ADL, Bilstore, Media Markt, Vestel, Yalıspor, Morhipo, Oysho, Pull and Bear, Zara, Bershka, Teknosa, Steam, PlayStation Store, XBOX Live Marketplace, Karaca, Amazon Türkiye, Marks & Spencer, N11.com, Hepsiburada.com, Forewer, Mavi, New Balance, Derimod, Clinique, Boyner, H&M, Home Store, Evidea, Mango, Hotels.com, Altınbaş, Philips, LG, Flormar, Bilstore, Penti, Fossil, Emporio Armani, Diesel, Nike, Network, D by Diverse, Swarovski, Hummel, Lufian, Que, İpekyol, Twist, Sertre, Bambi, Jack & Jones, Tommy Hilfiger, Harley Davidson, Cat, Mısırlı Triko

Kara Cuma indirimleri başladığında hangi marka, mağaza ve sitenin ne kadar indirim yaptığına yine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Playstation Store’da %70’e varan indirimler başladı. Kampanya 26 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Amazon Türkiye’de %30’u geçen indirimler başladı. Kampanya 25 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Yorum Yap

Yorum Yap