İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor
  3. İnternette Canlı TV nasıl izlenir?

İnternette Canlı TV nasıl izlenir?


Televizyon, internet karşısında günden güne popülaritesini kaybetmeye devam ederken, artık internetten televizyon izleme seçeneği seyirciye daha cazip geliyor.  Bugün sizlere tüm televizyon kanallarının yayınlarının bir arada bulunduğu, günlük reyting sonuçları, haftalık yayın akışları ve televizyon dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini takip edebileceğiniz bir canlı tv sitesi tanıtacağız.

Canlı tv sektörüne adını veren, Türkiye’nin ilk online yayın platformu canlitv.com, 13 yıldır ziyaretçilerine hd görüntü kalitesinde, tüm televizyon kanallarını ücretsiz canlı izleme olanağı sağlıyor.

Sitede Türkiye başta olmak üzere, Azerbaycan, Almanya, KKTC ve birçok ülkede yayın faaliyetleri devam eden kanalların yayınları bulunmakta. Ziyaretçinin davranışlarına göre özenle hazırlanan arayüzü sayesinde, kolay kullanımıyla dikkat çeken site, Türkiye’nin en büyük canlı tv izle sitesi olma özelliğini taşıyor.

Sitenin ana sayfasında ziyaretçileri tüm televizyon kanallarının yayınlarının bulunduğu bir liste, televizyon dünyasında olan biten haberler, yayın akışları ve reyting, tiraj bilgileri karşılıyor.

Ziyaretçi, istediği kanalın canlı yayına tek tuşla ulaşırken, kanalların iç sayfalarında yer alan yayın akışı tabloları sayesinde kanalda hafta boyunca hangi saati hangi programların ekrana geleceğini görebilir.

Aynı zamanda sitede yer alan güncel blog sayfası sayesinde, takip ettiğiniz dizi ve programlar hakkında güncel haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Yüzlerce ulusal, yerel ve yabancı kanalların yayınlarını tek bir platformda listeleyen canlitv.com, televizyon izleme alışkanlığını internetle birleştirmek istiyor. Sizler de canlitv.com linkine giderek, kanal listesinde yer alan yüzlerce kanalın canlı yayınlarını izleyebilir, televizyon dünyasında neler olup bittiğini görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap