İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor
  3. İnternet üzerinden televizyon izlemenin en kolay yolu burada!

İnternet üzerinden televizyon izlemenin en kolay yolu burada!


Koltuğa gömülüp izlenilen televizyonun nostaljik olacağı günler yakın mı acaba?
Teknolojinin gelişimiyle birlikte canlı tv izlemek için artık bir televizyona sahip olmanıza gerek yok. İnternet bağlantısı olan bütün cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan rahatlıkla canlı tv izleyebilirsiniz. Hatta Smart özellikli bir televizyonunuz varsa ondan da canlı tv platformlarını izleyebilirsiniz.

Bugün hayli dikkat çeken farklı bir kanaldan bahsetmek istiyoruz. Çünkü bu kanalla birlikte internet yayıncılığı gerçek amacına ulaşmış oluyor. Türkiye’de internetten canlı olarak en fazla izlenen kanallardan biri TJK TV

Eee bu da nereden çıktı diyebilirsiniz. At yarışlarının ne zaman koşulduğunu biliyorsunuzdur. Tam mesai saatinde ya da ev dışında olduğumuz zamanlarda koşulur. İşte bu yüzden herkes televizyonlarını yanında taşıyamadığı için TJK TV internet üzerinden çokça izleniyor.

TJK TV izleyicileri kanallarını genellikle cep telefonlarını kullanarak canli tv platformu üzerinden izliyorlar. Yarışların gündüz saatlerinde olduğunu düşünürsek bunun ne kadar da normal bir sonuç olduğunu anlayabiliyoruz.

Mesai saatlerinde ya da dışarıya çıkılan bir saatte at yarışları yapıldığı için cep telefonları üzerinden TJK TV izlemek çok kolay. Canli tv platformları sayesinde yarışseverler artık günün her saatinde yarışları kaçırmıyorlar. Araba, otobüs, metro, tramvay, gemide ya da sokakta bile olabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu her yerde TJK TV’yi izleyebilirsiniz.

Peki, TJK TV’de hangi programlar var? TJK TV yayın akışı nedir?

Bildiğiniz gibi TJK TV günlük olarak at yarışlarını canlı yayınlıyor. Yarışseverler merak ettikleri yarışları kolay bir şekilde TJK TV üzerinden takip edebiliyorlar. TJK TV’de ayrıca Haftaya Bakış, İdman Pisti, Yarış Zamanı, Günlük Program, Yurt Dışı Yarış Özel, Özel Yayınlar gibi programlar da izleyicilerinin beğenilerine sunulmakta. Gün boyu canlı yayınlanan koşuların yanında TJK TV’de geçmiş koşu yarışlarının özet görüntüleri de tekrar izlenebiliyor.

TJK TV internet üzerinden en kolay nasıl izlenir?

Günün her saatinde nerede olursanız olun internet bağlantınız varsa canlitv.com üzerinden TJK TV’yi kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bunun için internet browserınızı açıp canlitv.com linkini yazmanız gerekiyor. Ayrıca mobil üzerinden tek tıklamayla daha rahat erişim için Canlı TV uygulamasını indirebilirsiniz.

Canlı Tv üzerinden sadece TJK TV’yi değil yüzlerce ulusal kanalı da izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap