İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram profil fotoğrafı büyütme

featured

Instagram günümüzden en çok kullanılan sosyal medya platformlardan biri olmasına rağmen hala bir çok özelliğini kullanmak için dahili araçlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu özelliklerden biri de takip ettiğimiz veya etmediğimiz kişilerin profil fotoğraflarını büyük halde görmek geliyor. Bu yazımızda Instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır ve Instagram profil fotoğrafı indirme nasıl yapılır sorularını yanıtladık!

INSTAGRAM PROFİL FOTOĞRAFI BÜYÜTME NASIL YAPILIR?

Bir süre önce sadece görmek istediğimiz kişinin profil resmine basılı tutarak veya masaüstü bilgisayarımızda resmin url adresinde ufak değişiklikler yaparak profil fotoğraflarının büyük hallerini görebiliyorken şimdilerde bu yöntemler işe yaramıyor. Şimdi bu işlemi yapmak için sizlere bir kaç internet sitesi önereceğiz. Genellikle hepsinin çalışma prensibi aynı. Aşağıdaki adımları takip ederek istediğiniz kişinin Instagram profil fotoğrafını büyük halde görebilirsiniz.

IZUUM.COM İLE INSTAGRAM PROFİL RESMİ BÜYÜTME

izuum.com üzerinden Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini kolay ve pratik yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunu yapmanız için gereken tek şey internet sitesini ziyaret etmek ve profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmak.

Nasıl yapılır? Resimli anlatım

Instagram Profil Fotoğrafını Büyük Halde Görmek-2

Instagram profil fotoğrafını büyütmek için öncelikle izuum.com’a giriş yapın.

Instagram Profil Fotoğrafını Büyük Halde Görmek-2

Daha sonra profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını görsel olduğu gibi kutucuğa yazın ve “enter” tuşuna basın.

Instagram Profil Fotoğrafını Büyük Halde Görmek-3

Görmüş olduğunuz gibi profil fotoğrafı aşağıdaki gibi ekrana gelecektir. “View orginal size” butonuna tıklayarak görselin büyük haline ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap