İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram’da gizli profilleri nasıl görebilirim?
Trendlerdeki Yazı

Instagram’da gizli profilleri nasıl görebilirim?

Instagram'da en çok merak edilen konulardan biri de gizli profilleri nasıl görebileceğimizdir. Bu yazıda gizli, kapalı ve kilitli profilleri nasıl görebileceğimizi açıkladık.

featured

Günümüzde en yaygın kullanılan fotoğraf paylaşım platformu tartışmasız Instagram. Uygulamaya eklenen ‘hikayeler’ özelliğiyle günlük kullanıcı sayısı 200 milyonu aşan Instagram’da en çok merak edilen sorulardan bir de gizli profilleri nasıl görebilirim şeklinde. Bildiğiniz gibi diğer paylaşım platformlarında olduğu gibi instagram’da da kullanıcılar profillerini oluştururken veya oluşturduktan sonra hesaplarını kapalı, gizli veya kilitli duruma getirebiliyorlar. Bu makaleyi hazırlama nedenimizde tam olarak bu gizli, kapalı veya kilitli durumdaki profilleri görebilme şansımız var mı?

Konuya girmeden önce belirtmekte fayda görüyorum, gizli ve kapalı profil hesaplarını görmek kesinlikle yasal değildir. Aynı zamanda Instagram’da doğal yollarla bu işlemlere izin vermemekte ancak bu profilleri görmek için yöntemler yok değil.

Instagram’da gizli profilleri nasıl görebilirim?

Genellikle özel sebeplerden doğan nedenlerle erişemediğimiz profilleri görmek isteriz. Bunun nedeni ise içimizdeki merak duygusudur. Instagram’da gizli profilleri görmek için birden fazla yöntem var tabi hepsiyle ayrı ayrı uğraşmanız lazım. Eğer sizden gizlenen instagram hesabında neler olup bittiğini görmekte kararlıysanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Fake yani sahte hesap oluşturma;

Bu işlemleri yapmak isteyen kişiler genellikle fake yani sahte hesap oluşturmaktadırlar. Takip etmek istediğiniz kişiden kimliğinizi gizlemek istiyorsanız oluşturduğunuz profilin adını ve soyadını uydurma bir isim yapabilir, profil fotoğrafında da başka bir görsel kullanabilirsiniz.

Sahte hesap ile uğraşamam diyorsanız bu işlemde kesin çözüm alabileceğiniz uygulamalarda mevcut. Bunlardan biri de Private Instagram Wiewer ve benzeri yazılımlar.

instagram’da gizli profilleri nasıl görebilirim?

Private Instagram Wiewer

Tarayıcınızdan privateinstaviewer.com adresine girip veya arama motorunda Private Instagram Wiewer araması yaparak ilgili internet sitesine ulaşabilirsiniz. Peki nedir bu Private Instagram Wiewer, Instagram’da gizli profilleri görmemize yardımcı olabilir mi? Cevap; evet.

Yukarıda belirttiğimiz internet sitesi, görmek istediğiniz profilin sadece kullanıcı adı bilgisini sizden isteyerek profilin içeriğini ekranınıza aktarmaktadır. Yazılımı kullanmak için bilgisayarınıza veya akıllı cihazınıza herhangi bir uygulama yüklemek zorunda değilsiniz. Belirttiğimiz gibi internet sitene girip sadece kullanıcı adı bilgileri yazın.

Tabi internet sitesinin ziyaretçilerinden istediği bir şeyler tabi ki var. Gizli profilleri görmek için “oyunu indir veya oyna”, “ankete katıl” gibi seçenekler sunmakta. Gizli profillere erişmek için önce bu seçeneklerden birini tamamlamalı ardından istediğiniz profile ulaşabilirsiniz.

Private Instagram Wiewer gibi 3. Parti yazılımlarını kullanırken kesinlikle mail ve şifre gibi özel bilgilerinizi kullanmayın.

Instagram’da alınmış kullanıcı adını tekrar nasıl alabiliriz konumuzu okumak için buraya tıklayın;

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap