İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. İnsanlar Neden Sevişir?

İnsanlar Neden Sevişir?

featured

Kendi içinde yararsızlık ve yetersizlik duygusuyla mücadele eden bir birey de cinselliği kendini önemli kılmak ve kapasitesini kendine göstermek için kullanabilir. Başkalarıyla ilişki kurarak geçmişle ters bir ilişki kurmayı haklı çıkarabilir. Daha önce fiziksel olarak işten çıkarıldığını varsayarsak, çekici ve avantajlı bir birey olduğunu kanıtlamak için cinsel ilişkilere girebilir. Bunların dışında seksin ardındaki farklı motivasyonlar arasında yakınlık, karşımızdaki kişiyi dikkatle tanıma, yeni enerjiler tatma, birini neşeli veya tatmin edici kılma şartlarını sayabiliriz. Sizin için insanlar neden sevişir sorusunu yanıtladık!

Kadınlarda Cinsel İstek Duyar Mı?

Kadınlarda aşırı cinsel istek nadiren görülse de, birkaç bayanın karşılaştığı ruhsal sorunlardan biridir. En üst cinsel dürtü, cinsel istek veya karizmada beklenmedik bir yükseliş olarak iletilen aşırı cinsellik, bir tür cinsel alışkanlıktır. Bu tür bir bağımlılık yaşayan bayanlar, düzenli olarak sekse takıntılı hale gelebilir veya alışılmadık derecede gereksiz bir cinsel dürtü yaşayabilir. Ayrıca bu düşünce ve uygulamalarla baş edemeyen bayanlar rutin, iş ve özel hayatlarında sorunlarla karşılaşabilirler.

Kadınların cinsel hayatına dair daha fazla bilgi edinmek için:

Önerilen Yazı
Erkekler Seks Yapmaya Kadınlardan Daha Mı Çok İhtiyaç Duyuyor?

Normal Bir Cinsel İlişki Kaç Günde Bir Olur?

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Kinsey Enstitüsü tarafından yönetilen 2010 tarihli bir araştırma, insanlarda seksin tekrarlaması hakkında büyüleyici bilgiler ortaya çıkardı. İncelemeye katılan 18-24 yaş arası bekar erkeklerin sadece %2’si haftada birkaç kez seks yaparken, bu oran evli erkeklerde %21’e ulaştı. Bununla birlikte, otostop çeken erkeklerin zamanı ilerledikçe cinsiyetin tekrarlamasında kritik bir azalma bulundu ve 25-49 yaş arasındaki erkeklerin yarısının her ay birkaç kez seks yaptığı kesin olarak belirlenmedi.

Sonra tekrar, yaşın tek başına erkek üyelerde cinselliğin tekrarını etkileyen bir sınır olmadığını ifade eden uzmanlar, 70 yaşın üzerindeki bekar erkeklerin %13’ünün, evli erkeklerin %15’inin ve suç ortağı olan erkeklerin %63’ünün olduğunu ortaya koydu. Her ay birkaç kez seks yapılmalıdır. İncelemeye katılan kadın deneklerin ölçümleri biraz benzersiz.

18-24 yaş arası her hafta birden fazla seks yapan bayanların oranı bekarlarda %5, evlilerde ise %24 olarak belirlendi. Erkeklerde olduğu gibi, 25-49 yaşlarındaki otostopçu kadınların yarısının ayda birkaç kez seks yaptığı ve bu oranın benzer yaş klasmanındaki bekar bayanlara göre daha yüksek olduğu ve cinsel ilişkiye sahip kadınlardan daha yüksek olduğu görülmektedir.

Erkeklerden farklı olarak, 70 yaşın üzerindeki bayanlarda seks tekrarının esasen azaldığı ve bu yaş sınıflandırmasında suç ortağı olan kadınların yaklaşık %20’sinin her ay birkaç kez seks yaptığı görüldü. Daha fazla seksin bireyleri daha neşeli yapacağı genel olarak kabul edilse de, bu düşünce güvenilir bir şekilde sağlam değildir.

İdeal bireyle, mükemmel fırsatta ve doğru iklimde seks, suç ortaklarının yerine getirilmesi için çok daha önemlidir. Arada sırada bir suç ortağının diğerinden daha düzenli cinsel ilişkiye girmesi gerekebilir. Bu durumda, çiftler arasındaki cinsel yakınlığı ve yazışmayı artırmak için başarılı bir seks uzmanına başvurmak çok önemli olabilir.

İdeal İlişki Süresi?

Her konuda olduğu gibi cinsel ilişkilerde de bilinen yanlışların sayısı oldukça fazladır. Çiftler sıklıkla, zamansız boşalmadan isteksizlik kalıplarına kadar pek çok konuyu cinsel tatmin açısından bir sorun olarak görürler. Bunlardan biri seks terimiyle ilgilidir. Ne olursa olsun, mantıksal araştırmalara göre, cinsiyetin en iyi terimini tartışmak mümkündür.

ABD merkezli Cinsel Terapi ve Araştırma Derneği ve Pennsylvania Eyalet Üniversitesi ile bir ekip olarak yürütülen bir incelemeye göre, ana akım düşüncenin aksine fantastik seks saatler değildir; 3 ila 13 dakika aralığında bir zaman alır.

Çeşitli kelime toplantılarından 50 üye ile yürütülen keşifte 1-2 dakika “aşırı kısa”, 3-7 dakika “yeterli”, 7-13 dakika “çekici” ve 10-30 dakika olarak gösterildi. “aşırı uzun”. Tipik bir ilişkinin ne kadar sürdüğü konusuna bir yanıt niteliğinde olan bu araştırma, çiftleri tatmin etmeyen kısa dönemlerin çok sıradan olduğunu ortaya çıkarıyor.

40 Yaş ve Üstü Erkek Ne Sıklıkla Seks Yapar?

Erkeklerde, ara sıra cinsel eylem sırasında ereksiyonda bir azalma olabilir. Yine de genel olarak; Sigara veya içki içmiyorsa, değişiklik gözlenemez. Çoğu erkek, fiziksel olarak dinamik dönemlerinin başlangıcına doğru zamansız boşalma sorunuyla uğraşır. Bununla birlikte, yaşla birlikte, zamansız deşarj sorunu ortadan kalkar ve zevk artışlarının sayısı azalır.

Tek ortaklı ilişkilerde, suç ortağını daha iyi tanıdıkça seks daha zevkli hale gelir. Bu yaşlarda; Doruk noktasından sonra, artışların katılaşması için zamana ihtiyaç vardır. Buna göre bir akşamda birden fazla konsolidasyonla karşılaşmanın daha zor olduğu ortaya çıkıyor. Her ne kadar bu sürenin 24 saati aştığı varsayılırsa, bunun için klinik yardım aranmalıdır.

Olgunlaşma nedeniyle; Yükümlülüklerdeki artış ve tatsız yaşamdaki genişleme bireyde cinsel tereddüt yaşamasına neden olabilir. Bu durum için, zihinsel yardım aramak çok iyi olabilir. 40 yaşın üzerindeki bazı tıbbi sorunlar ve kullanılan ilaçlar cinsellikte bazı sorunlar yaratabilir. Mevcut durumu birinci basamak hekimlerine iletmelidirler.

Birkaç adam; Bu yaştan sonra çeşitli bireylerle cinsel ilişkiye girerek cinselliklerini test etmeleri gerekir. Ancak burada tehlike şudur; Başka biriyle olası bir cinsel sorun, birey için ek şaşırtıcı sorunlar yaratabilir. Trajik bir şekilde, bugün bazı kişiler; bir uzmanla konuşmadan cinsel gücü ve sertleşmeyi artıran sakinleştiriciler kullanılmalıdır.

Her halükârda; bu ilaçların farklı organlar üzerindeki etkileri ve uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek etkileri hakkında bir düşünceleri yoktur. Reçete bir uzmana danışılarak kullanılmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap