İlk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız’dan ilk fragman geldi

0
162

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinden ilk fragman yayınlandı. Ayrıca dizinin başlangıç tarihi de sosyal medya üzerinden duyuruldu.

Netflix, Almanya ve Danimarka yapımı dizilerden sonra ilk Türk dizisini de yayınlamaya hazırlanıyor. Çağatay Ulusoy, Ayça Aysin Turan, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü gibi isimlerin rol aldığı The Protector, 14 Aralık’ta tüm bölümleriyle Netflix’te olacak. Aslında dizinin Eylül ayında yayınlanması planlanıyordu ancak Netflix ilk 5 bölümü başarısız bulunca çekimler tekrarlandı.

Dizinin görsel efektlerini ise Game of Thrones, Stranger Things, Fear The Walking Dead gibi dizilerin görsel efektlerini yapan Gradient Effects yapacak.

İşte Hakan: Muhafız’ın ilk fragmanı:

Hakan: Muhafız dizisinin konusu

İstanbul’da yaşayan sıradan bir genç olan Hakan, geçmişten gelen bir görevi olduğunu öğrenir. Ayrıca bazı özel güçler de elde etmiştir. Bu gücü İstanbul’u kötülüklerden korumak için kullanmak zorundadır. İstanbul’un kaderi ve geleceği tamamen Hakan’ın elindedir. Dizi boyunca Hakan ve Ölümsüz olarak bahsedilen karakteri karşı karşıya göreceğiz.

Hakan: Muhafız karakterleri

Hakan: Sıradan üniversite öğrencisidir. Ancak kendisine verilen görev sonrası Muhafız olduğunu öğrenir. Hakan özel güçlere sahiptir.

Faysal: Hakan’ın imrenerek baktığı önemli bir iş adamıdır.

Leyla: Hakan’ın aşık olduğu kız olan Leyla, Faysal’ın sahibi olduğu bir şirkette çalışmaktadır. Ayrıca hep daha yüksekleri hedeflemektedir.

Zeynep: Zeynep, Hakan’ı İstanbul’u koruması için eğiten ve Hakan ile sırdaş olan bir kızdır.

Mazhar: Faysal’ın sağ kolu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz