İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. İkizler Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

İkizler Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

İkizler Burcu Kadını

Fiziksel bir çekiciliğe sahip olan ikizler burcu kadını, uzun boylu ve uzun bacaklıdırlar. Aynı zamanda uzun kollara da sahiptirler. Ten renkleri ise hafif kırmızımsıdır. Son derece biçimli olan bedenleri ile erkeklerin dikkatinden kaçmazlar. Dalgalı ve kumral saçları sahiptirler. Genellikle açık kahverengi gözleri vardır. İkizler burcu kadını, modayı takip etmeyi çok sever. Bu nedenle sürekli şık giyinmeye çalışır. Modayla yakından ilgilenmeleri, ikizler burcu kadınlarını farklılaştırır.

İkizler Burcu Genel Özellikleriİkizler Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar CinsellikAlınabilecek Hediyeler

İkizler Kadını Özellikleri
İkizler Kadını

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını, kendisini sevmekten hoşlanan bir yapıdadır. Bunun yanı sıra herkesten çok kendisine güvenmektedir. Söz konusu aşk olsa bile özgürlüğü asla bırakmaz. Bundan dolayı özgür olmadığı bir aşk hayatını yaşamak istemez. İkizler burcu kadını, aşkta da zekayı sever.

Zekanın kullanılmadığı bir aşk, onlar için aşk değildir. İkizler burcu kadını, aşık olmadığı sürece kısıtlanmak ve bir şeylerden mahrum bırakılmak istemez. Eğer ikizler kadını biriyle sevgiliyseniz, onu kesinlikle kısıtlamayın. İkizler burcu kadını, aşk hayatında seçici davranır. İkizler kadını, aşık olacağı erkeği kendisi seçer. İkizler burcu kadını, erkeğini birtakım sınavlara tabi tutar.

Bu sınavlardan başarılı bir şekilde geçmeyi başaran erkek, ikizler burcu kadının hayatında kalıcı olabilir. İkizler kadını, aşk hayatını hep eğlenceli olarak geçirir. Eğer istemediği bir durum meydana gelmezse bu neşesinden bir şey kaybetmez. İkizler kadını, bir erkeğe bağlanmak istemezler. Bu nedenle onu kendinize bağlama konusunda çok fazla sorun yaşayabilirsiniz.

Bağlanma konusunda pek başarılı olamasalar da bir erkeği kendilerine bağlama konusunda son derece başarılıdırlar. İkizler burcu kadını, aşkta pek fazla istikrara sahip değildir. Kolay bir şekilde vazgeçme huyları vardır. Aşkı nasıl yaşamaları gerektiğini iyi bilirler. İkizler burcu kadınının aşk yaşayacağı erkek enerji dolu olmalıdır. Komik, çekici ve eğlenceli bir aşkları olur.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Sıradışılık: İkizler burcu kadını, sıradan bir aşk yaşamak istemez. Bu nedenle sıradan olmayan bir ilişki onun her zaman hoşuna gider. İlişkinin ciddi olması, ikizler kadınının en sevdiği şeydir. Bunun yanı sıra ilişkide enerjinin olmasını da sever.

Değişim: Değişimleri seven bir kadın olduğu için ilişkilerinde de değişime karşı ilgi duyar. Ayrıca karşısındakinin de aynı şekilde değişimi sevmesini ister.

Sözünün Dinlenmesi: Eğer bir erkek ikizler burcu kadınının sözünü dinliyorsa, ikizler kadını bu durumdan çok fazla memnun kalır. Çünkü ilişkilerinde söz geçirmeye bayılırlar.

Saygı: Anlayışlı, saygılı ve sabırlı bir ilişki yürütmek isterler. Sevgisi tutumlu olan erkeklerden hoşlanırlar. Sadık, sevecen, değişime açık ve pozitif olan kişileri çok beğenirler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

İkizler burcu kadını, kıskançlık durumlarından kesinlikle hoşlanmaz. Bu konuda çok dikkatlidir. Kıskanan bir erkekten her zaman uzak durur. Birlikte olduğu kişi onu çok kısıtlarsa, bunu ayrılık sebebi bilir. Ve o kişiden derhal ayrılır. İkizler kadını, tahammülü olmayan kişilerden hoşlanmaz. Yalanı sevmeyen bir kişiliğe sahip olduğu için yalanı hayatında hiç istemez. Sevgisine sadık olmayan, ilgi göstermeyen ve negatif olan birini istemez.

İkizler Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

İkizler burcu kadının uyumlu olduğu burçlar şunlardır:

Koç Burcu Erkeği
Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Boğa Burcu Erkeği
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022
İkizler Burcu Erkeği
İkizler Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Kova Burcu Erkeği
Kova Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Bu burçlar, ikizler burcu kadının en fazla uyum içerisinde olduğu burçlardır.

İkizler Burcu Kadını -Cinsellik

İkizler burcu kadınını cinsel olarak elde etmek istiyorsanız, bunun en iyi yolu zeki davranmanızdan geçer. Yapacağınız basit ve zeki hareketler sayesinde ikizler kadınını elde edebilirsiniz.

Saf ya da sevimli rolü yapan erkeklere ilgi duymazlar. Cinsellikte yüksek bir çekiciliğe sahip olan ikizler burcu kadını, ilgi toplama konusunda çok başarılıdır. Cinsellikte iletişimden çok hoşlanır. Bu nedenle utangaçlığı hiç sevmezler. İkizler burcu kadınıyla cinsel bir ilişki yaşamayı hedefliyorsanız, sık sık konuşun ve onu etkileyecek cümleler kurun. Cinsellik, ikizler burcu kadını için yeri asla değişmeyen çok özel bir durumdur.

İkizler Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

İkizler burcu kadınına alınabilecek hediyeler şunlardır:

 • Kalem
 • Defter
 • Cep telefonu
 • Toka
 • Kemer
 • Çanta
 • Bavul
 • Kitap
 • Kitap okuma lambası

İkizler burcu kadını, bu gibi hediyeleri aldıklarında oldukça mutlu olurlar. Onları mutlu etmek için çok büyük maddi harcamalara girmenize gerek yoktur.

İkizler Burcu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz: 

Önerilen Yazı
İkizler Burcu Özellikleri (2021-2022)

Eğer Yükselen burcunuz İkizler ise aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yükselen İkizler Burcu Özellikleri
Yorum Yap

Yorum Yap