İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

İkizler burcu erkeği, haraketli, değişken, başarılı ve popüler kişiliği ilr bilinir. Etrafına pozitif ışık yayan ikizler erkeği entelektüel bir yapıya sahiptir. Okumayı, öğrenmeyi ve gezmeyi oldukça sever.

Çevresine karşı algıları oldukça açıktır. Yardımsever ve duyarlı olmasının yanında zekâsıyla dikkat çeker. Sorunları çözmek konusunda oldukça pratik ikizler erkeği, konuşkanlığı ve çocuk ruhunu kaybetmemesiyle de bilinir.

Meraklı bir yapıya sahiptir ve oldukça objektiftir. Kâşifler ve gezginlerin çoğunun bu burçta olması ikizler erkeğinin gezmeyi ve araştırmacı kişiliğinin en büyük göstergelerinden biridir. Eğlenceli kişiliği, objektif olması ve zekâsıyla ön plana çıkar. Öğrenmeyi ve dinlemeyi seven kişilikleri onları genellikle başarıya götürür. Kültürel birikimleri ve etkili konuşmalarıyla her zaman bir adım öndedirler.

İkizler Burcu Genel Özellikleriİkizler Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır?

Flört etmek ikizler burcu erkeğinin en zevk aldığı şeylerin başında gelir. Hareketli ve değişken yapısıyla çapkın olarak bilinirler. Çabuk sıkılan ve değişim arayan ikizler erkeği için maymun iştahlı demek yanlış olmayacaktır.

Eğlenceli ve haraketli kadınlardan etkilenirler. Bu burca sahip erkekler için karşı cinste en önemli unsur kesinlikle bakımdır. Bakımlı, güzel giyinen kadınlardan etkilenirler. Fiziksel olarak doğal kadınlardan etkilenseler de değişken kişilikleri nedeniyle bazen kadınsı giyinen tam tersi özellikteki kadınlardan da etkilenebilirler.

Onlar için asıl olan karşı cinste hissettikleri heyecandır. Çapkın ve maymun iştahlıda olsa kendisini anlayan, konuşabildiği bir kadına ömrü boyunca sadık kalabilir ve ilişkisinde partnerini oldukça mutlu edebilirler. Bu durum onları sadık bir kocaya çevirebilir.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

İkizler burcu erkeği ilişkilerinde öncelikle heyecan arar. Yanlarında sıkılmadıkları kadınlardan hoşlanırlar. İlişkilerinde partnerleri eğlenceli ve haraketli olmalıdır. Bu burç için arkadaşlık oldukça değerlidir ve genellikle karşı cinsle yakın arkadaşlık kurarlar.

Arkadaşları ile çok eğlenen ikizler burcu erkeği sevgilisi ile de oldukça ilgilenecek ve sevgilisine eğlenceli anlar yaşatacaktır. Bu burca sahip erkeklerin aradığı en önemli şey mutlaka eğlenceli ve merak uyandırıcı bir partnerdir. Bu yönüyle sosyal hayatı güçlü kadınlardan hoşlanırlar.

Kendileri gibi macerayı seven, haraketli ve enerjik kadınlara ilgi duyarlar. Kadınların peşinden koşmasını isteyen ikizler burcu erkeği bazen değişken kişiliğinden dolayı tam tersi bir hareket yaparak bir kadını beğenebilir ve peşinden koşabilir. Gezmeyi seven, dışa dönük ve konuşkan kişiler ikizler burcu erkeğini etkiler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Enerjik ve macera sever ikizler burcu erkeği monoton ve tek düze bir ilişkiden asla hoşlanmaz. Duygusallıktan ve derinleşmekten haz etmezler. Özgür bir yapıya sahip olan bu burç erkekleri sahiplenmekten ve baskıdan nefret ederler. Baskılayıcı ve kısıtlayıcı ilişkiden kaçacaklardır.

Ayrıca oldukça zeki ve akıllı olan ikizler erkeği aklına yatmayan bir şeyi asla kabul etmez. Aklına yatmayan şeylerden hoşlanmazlar. Eğer onlara mantıklı bir sebep sunamayacak ya da sunduğunuz sebep aklına yatmazsa bundan hiç hoşnut olmayacaktır. Bağlanmak pek onlara göre değildir. Bu yüzden uzun süreli ve kendilerinden taviz verecekleri ilişkilerin içinde yer almak istemezler. Yani kısaca ikizler erkeği, baskılı ve sıkıcı ilişkilerden hoşlanmaz.

İkizler Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

İkizler burcu erkeği çoğu burç ile arkadaşlık kurabilse de yapısı gereği en anlaştığı burçlar;

Yay Burcu Kadını
Yay Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Kova Burcu Kadını
Kova Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Aslan Burcu Kadını
Aslan Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

İkizler Burcu Erkeği -Cinsellik

İkizler burcu erkeği cinsel yaşamında ten uyumu ya da cinsel isteğinin yanı sıra zekâsı ile etkilenmek ister. Kişiliğinde olduğu gibi cinsel ilişkilerinde de yeniliğin peşine düşer. Sürekli heyecan duyacakları bir partner ararlar. Aklına gelecek her fanteziye merak duyar ve denemek ister.

Maceracı kişiliği cinsel yaşamında da oldukça önemlidir. Sürekli yeni zevkler keşfetmek ve ilgi duyacağı kişiler ile bunu deneyimlemek ister. Naz, tavır ve müdahaleden hoşlanmaz. İkizler erkeğini sadece gizem duygusu ile etkileyebilirsiniz.

Merak duygusu onu cezbedecek ve bu arzuları arttıracaktır. Evcimen olmayan ikizler burcu erkeği gezme tutkusundan dolayı gittiği her mekânda ilişki yaşamak isteyebilir. Cinsellik onlar için rahatlatıcıdır. Bu yüzden her ne kadar kendileri sabit olmasa da partnerlerinin sabit olmalarını isterler.

İkizler Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

İkizler burcu erkeği hediyeleşmekten oldukça hoşlanır. Kendine özgü, düşünülmüş hediyeler onu mutlu edecektir.

  • Özel tasarlanmış anahtarlık, kupa
  • Cüzdan
  • Kıyafet
  • Cep telefonu, bilgisayar, ipad
  • Kol düğmesi, saat, cüzdan alabilirsiniz.

Seyahat etmeyi seven ikizler burcu erkeği için seyahat bileti de onu mutlu edecek seçenekler arasındadır.

İkizler Burcu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
İkizler Burcu Özellikleri (2021-2022)

İkizler Burcu kadını hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
İkizler Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Yükselen İkizler hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap