İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. How I Met Your Father Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

How I Met Your Father Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

How I Met Your Father Dizisinden İlk Fragman öne çıkan görsel

Senelerdir konuşulan Hulu yapımı How I Met Your Father dizisinden ilk fragman sonunda paylaşıldı! Başrollerinde Hilary Duff ve Kim Cattrall’ın olduğu dizi, aynen How I Met Your Mother’daki gibi bir arkadaş grubunun aşkı ve yaşamı deneyimlerken başlarına gelen komik bazen de duygusal olayları konu merkezine alacak. Hilary Duff ve Kim Cattrall’ın yanı sıra Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran, ve Suraj Sharma gibi isimler oyuncu kadrosunda görünüyor.

How I Met Your Father Dizisi 2

Odağına Sophie karakterini ve yakın arkadaş çevresini alacak dizi, günümüz dünyasının karışık ilişkilerini onlar üzerinden bizlere anlatmaya çalışacak. Aslında bu yapım How I Met Your Mother dizisinin üçüncü spinoff denemesi olacak. Daha önce 2013’de  Greta Gerwig’in başrol olacağı ve Meg Ryan’ın anlatıcılığı üstlenmesi planlanan How I Met Your Dad adında bir yapımın geliştirildiği açıklanmıştı. Fakat pilot bölümün ardından proje başarısız olarak görülmüş ve iptal edilmişti.

How I Met Your Father Dizisi

Bundan bir sene sonra 2014’de Isaac Aptaker ve onun yanında Elizabeth Berger dizinin pilot bölümünü yeniden derleme düzenleme çalışmaları sonucunda How I Met Your Father adıyla ikinci olacak spinoff denemesini duyurmuşlardı. Fakat ikili Amazon Prime’daki This is Us dizisinin yapımcılığını üstlendiğinden dolayı How I Met Your Father projesi arka planda kalarak unutuldu.

En son artık 2017’de güncel şuan ki spinoff açıklandı. Diziden ilk fragman da en sonunda geldi. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak ilk sezon 18 Ocak 2022 tarihinde Hulu platformunda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
The Boys 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyuruldu!
Yorum Yap

Yorum Yap