1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Her Yerde Sen Reyting Sonuçları

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları

featured

Karga Seven Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisi 14 Haziran Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle oldukça iyi izlenme oranları elde eden dizi seyirciden de olumlu tepkiler aldı. Bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için Her Yerde Sen reyting sonuçlarını derledik.  Dizi yayınlandığı sürece haftalık izlenme oranlarını buradan takip edebilirsiniz!

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları

Her Yerde Sen 2. Bölüm Reytingleri (21 Haziran 2019 Cuma)

Her Yerde Sen dizisinin 21 Haziran Cuma günü yayınlanan 2. bölümüyle AB kategorisinde yerini korurken, total ve ABC1 kategorilerinde ikinci sıraya yükseldi.

KATEGORİ SIRA REYTİNG SHARE
TOTAL 2 5.29 15.82
AB 2 4.36 14.15
ABC1 2 4.50 14.12

Her Yerde Sen 1. Bölüm Reytingleri (14 Haziran 2019 Cuma)

14 Haziran Cuma akşamı ilk bölümüyle Fox ekranlarında yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ total’de dördüncü, ab’de ikinci, abc1 kategorisinde ise üçüncü sırada yer aldı.

KATEGORİ SIRA REYTİNG SHARE
TOTAL 4 4.00 13.17
AB 2 4.32 15.91
ABC1 3 4.09 14.44

Her Yerde Sen Konusu

Uzun zamandır Çin’de bir şirkette yöneticilik yapan Demir (Furkan Andıç), maddi olarak zor günler geçirmekte olan Türkiye’deki bir şirketten gelen yöneticilik teklifini kabul eder. Çin’deyken Türkiye’de çocukluğunun geçtiği evin satılık olduğunu öğrenince avukatlarına evi almaları için gerekli talimatları verir. Ancak hem Demir’in hemde avukatlarının atladığı bir nokta vardır. Tapunun sadece %50’si satılıktır.

Demir Türkiye’ye döndüğünde eve gelir ve evinde Selin’in (Aybüke Pusat) yaşadığını görür. Demir’de Selin’de evin kendilerinin olduğunu zannetmektedir ancak ikisi de evde %50 hak sahibidir.

Demir’de Selin’de evde kalmakta kararlıdır. İkisi de birbirini evden göndermeye çalışırken bir süreliğine birlikte yaşamak zorunda kalırlar. Selin’e asıl sürpriz ise Demir’in çalıştığı şirkete yönetici olarak gelmesiyle olacaktır.

Her Yerde Sen reyting sonuçları her hafta bu sayfada güncellenecektir. Bizi takip etmeye devam edin!

Yorum Yap

Yorum Yap