İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Hawkeye Dizisi 2.Sezon Gelecek Mi?

Hawkeye Dizisi 2.Sezon Gelecek Mi?
+ - 0

Macera ve suç türündeki Hawkeye dizisi, Marvel Sinematik Evreni’ninde beğenilen kahramanlardan birisi olan Hawkeye ve genç bir kız olan Kate Bishop merkezli bir hikayeyi konu alıyor. Gerçek adı Clint Barton olan Hawkeye karakterini okları ve yayı ile Yenilmezler ekibinden tanıyoruz. Bishop, çizgi roman ve film sektöründe çok zengin olan bir iş adamının kızıdır. Babası Derek’e çok bağlıdır. Babasının sevgisine layık olmak ve dikkate değer birisi olmak için çok çabalar. Kate, henüz küçük yaşlarda bir çocukken annesi bir tatilde ölmüştür. Genç kız babasının gerçek yüzünü öğrenir. Babası sandığı kadar iyi biri değildir. Bu onun için büyük bir hayal kırıklığı olur. Ona karşı saygısını yitirir ve her adımını izlemeye karar verir.

Kate Bishop, Marvel Sinematik evrenindeki diğer süper kahramanlardan biri olan Ant-Man’in kızıyla birlikte “Genç Yenilmezler”(Young Avengers) isminin verildiği büyük bir organizasyona girişirler. Zamanla bir süper kahraman olur. Genç kız, iç savaş döneminde Kaptan Amerika,  Clint Button (Hawkeye) ile beraber yan yana mücadele verir. Dizide Kahramanın Kate Bishop karakterine hocalık etmesine şahit oluyoruz.

Hawkeye dizisi

Hawkeye Dizisinin 2.Sezonu Gelecek mi?

Dizinin çekimleri  geçen sene aralık ayında Atlanta Georgia‘da başlamıştı. Dizi ise 24 Kasım 2021’de Disney+ platformunda yayınlandı. Geçtiğimiz ay yayınlanmasına rağmen popüler olmayı başaran diziye Disney+ platformunun henüz ülkemize hizmet vermediği için Türkiye’den erişmek pek mümkün olmasa da yabancı dizi siteleri tarzı yerlerden kolaylıkla seyredebilirsiniz.

Dizi yayınlandığı günden beri oldukça başarılı izlenme oranlarını yakaladı. İlk sezonun final bölümünün yayınlanmasıyla beraber hayranlar 2.sezonun ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. Buna dair henüz resmi bir bilgi yok. İkinci sezon olup olmayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da dizinin hayranları şimdiden ikinci sezonun kesinlikle olacağını söylüyorlar.

Önerilen Yazı
Disney Plus Türkiye’ye Kaçış Dizisi İle Geliyor!

Yazar Hakkında

Yorum Yap