1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Google Play Store ücretli abonelik sistemi getirebilir
Trendlerdeki Yazı

Google Play Store ücretli abonelik sistemi getirebilir

Google, Google Play Store içerisinde bulunan tüm ücretli içeriklere sınırsız olarak erişebileceğimiz aylık bir abonelik hizmeti üzerinde çalışıyor.

featured

Google Play Store ilerleyen dönemde büyük bir değişim geçirebilir. Herhangi bir uygulama ya da film için ayrı ücret ödenen hali hazırdaki sistem değişerek markette bulunan tüm ücretli içeriğe sınırsız erişim sağlayan aylık abonelik hizmetinin geleceği iddia ediliyor.

Google Play Store ‘Play Pass’ ile abonelik sistemine geçiyor

Google Play Store için yeni bir sistem üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Bunun üzerine XDA geliştirici forumu önemli bir iddiayı dillendirdi. İddiaya göre Google, “Play Pass” adı verilen aylık abonelik sistemiyle kullanıcılarının tüm Google Play içeriğine sınırsız erişim vermeyi planlıyor. Yani tek yapmanız gerek aylık abonelik yani Play Pass satın almak.

Ortaya atılan iddialar ne kadar gerçek bilinmez ancak Play Pass’in Google ve kullanıcılar açısından avantajlı olduğu kesin. Her uygulama için para vermek verine aylık olarak aboneliğe para vermek biz kullanıcılar için olumlu bir gelişme olur. Ayrıca bu sistem Google için de aylık düzenli bir gelir kapısı halini alacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap