1. Ana Sayfa
  2. Oyun

God of War 5: Ragnarok Oyununun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

God of War 5: Ragnarok Oyununun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
+ - 0

Önümüzdeki sene çıkması heyecanla beklenen oyunlardan biri God of War Ragnarok’a ait bazı bilgiler edindik. God of War oyun serisi yalnızca hack and slash oyun türünün öncüsü olmakla kalmamış, aynı anda gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olarak da bizlere kendini ispatlamıştı. Seri birçok bakımdan oyun dünyası için örnek oldu. Ve son çıkan oyun herkesin beklentilerini tatmin etmeyi başardı. Ayrıca bir aksiyon-macera oyunu olarak değerli olmayı başardı.

Şimdilerde ise God of War Ragnarok oyununun çıkış tarihi sızdırıldı. Oyun, yapım sürecindeydi. Geçen yıl yeni oyun konsollarıyla beraber duyurulmuştu. Yapım şirketinin planlarına göre bu yıl çıkması hedefleniyordu. Fakat COVID-19 pandemisinin getirdiği olumsuzluklar yüzünden 2022’ye sarktı. O zamandan beri de hakkında bilgiler yoktu. Yakın zamanda oyunun çıkış tarihi PlayStation veritabanından bir şekilde sızdırıldı.

God of War 5

Twitter’da bir liste oyunun çıkış tarihini gösteriyor. PlayStation Game Size hesabının Tweet’ine bakacak olursak God of War Ragnarok’un 30 Eylül 2022’de çıkacağını görüyoruz. Bu tarih, diğer oyunun Nisan çıkış tarihinden epey bir uzak. Ayrıca tam olarak güvenilir mi anlamak zor. Genellikle veritabanındaki listeleri sadece yer tutucu olarak kullanırlar. Bu yüzden çıkış tarihinin bu olduğunu kesin bir dille söyleyemeyiz. Fakat bekleyenler için bu tarih bir takım heyecanlar ifade edebilir.

PlayStation platformlarının önemli yapımlarından olan God of War, en son 2018’de bizlerle buluşmuştu. Ayrıca çok farklı bir değişikliğe gidilmişti. Alışkın olunanın aksine birincil şahıs kamera açısı görüntüsü değişmiş, omuz seviyesine ayarlanmıştı. Bu yüzden oyun öyküsünün ilerleyiş tipi de etkilenmiş The Last of Us oyununa benzemişti. Şimdide fragmanda çok daha güzel yenilikler görmekteyiz. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tasarlanan God of War Ragnarok’un 2022’de çıkması bekleniyor. İşte oyunun fragmanı;

Önerilen Yazı
Steam 2021’in En İyilerini Açıkladı!

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap