İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Gibi Dizisi 2.Sezon Fragman Yayınlandı!

Gibi Dizisi 2.Sezon Fragman Yayınlandı!

Gibi Dizisi 2.Sezon Fragman Yayınlandı!

Hatırı sayılır bir beğeni kitlesi bulunan Gibi Dizisi için hayranlarını sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Özcanlar Yapım Sarayı şirketinin yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda Ömer Sinir’in oturduğu, senaristliğini Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin üstlendiği başrollerini ise yine Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın üstlendiği yerel dijital platform Exxen’de yayınlanan Gibi dizisi 2. Sezonu ile birlikte sevenleriyle buluşmayı planlıyor.

Dizide Kıvanç Kılınç ile beraber başrolü paylaşan Feyyaz Yiğit, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 2. Sezona ait dizi afişini tanıtmıştı. ”Gibi 2. sezon gerçekten çok yakında. Cidden” notunu esprili bir üslupla yazan Feyyaz Yiğit takipçilerini sevindirdi. Gibi’nin 2. sezonu Aralık ayının sonlarında Exxen’de yayınlanmaya başlaması bekleniyordu.

Gibi Dizisinin Konusu

Gibi dizisi

Gibi dizisi bir mini dizi tarzında kısa kara komik olaylardan oluşmaktadır. İki ismin öne çıktığı dizide bol diyalogla izleyenleri güldürmek amaçlanıyor. Diğer yandan bölümlerde yer alan oyuncularla da ilgi uyandırıyor. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ikilisi dizide son derece ön plana çıkıyor.

Dizinin 2. Sezonundan Yeni Tanıtım Yayınlandı

Senaristliğini Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yaptığı başrollerinde ise Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın yer aldığı komedi dizisi Gibi’den yeni tanıtım görüntüleri yayınlandı.

Yılmaz ve İlkkan’ın komik ve absürt olaylı yepyeni maceraları, 2. Sezonu ile birlikte 31 Aralık’ta EXXEN’den yayında olacak.

Önerilen Yazı
Bergen Filminden İlk Fragman Geldi!
Yorum Yap

Yorum Yap