1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Get Contact’a kayıtlı numara nasıl silinir?
Trendlerdeki Yazı

Get Contact’a kayıtlı numara nasıl silinir?

featured

Son zamanlarda popüler numara sorgulama uygulaması Get Contact nedir? “Get Contact’a kayıtlı numara nasıl silinir?” Uygulama tehlikeli mi? sorularına cevap arıyorsanız yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyun.

Sosyal medyada bir anda trend haline gelen uygulamayı kullanan kişiler, kendi numaralarını sorgulayıp “kim rehberini beni ne diye kaydetmiş” diyerek uygulamayı kullanıyor ve sonucu sosyal medya hesabında paylaşıyor.  İşin sosyal boyutundan sonra kişisel bilgilerin ele geçirilmesi korkusu herkesin “GetContact’ta nasıl numara silinir?” sorusunu aramaya yönlendiriyor.

GetContact’ta nasıl numara silinir? Uygulamanın tehlikeleri

Uygulama akıllı cihazınızda yüklü olsun veya olmasın herkes için büyük tehlike oluşturmakta. Uygulama cihaza yüklenirken istediği izinler sayesinde rehberinizdeki tüm numaraları havuzuna aktarıyor ve diğer kişilerle paylaşıyor. Uygulama sahibi tarafından kişisel bilgilerin hiç kimseyle paylaşılmayacağı açıklansa da, özel hayatın gizliliğine önem veren kişiler numarasını uygulama üzerinden silmek istiyor.

İşte Get Contact’dan numaranızı silmeniz için yapmanız gerekenler;

Uygulaya giriş yapın ve ayarlar sekmesini açın.

GetContact “Hakkında” sekmesine giriş yaptıktan sonra “Hesap Ayarları” yolunu takip edin.

Hesap Ayarları bölümünde bulunan “Hesabı sil” seçeneği seçin.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra numaranız hala GetContact uygulamasında görünür olacak. Silmeniz için yapmanız gereken bir işlem daha var.

GETCONTACT UNLİST

Yukarıda bulunan butona tıklayın ve GetContact’ın unlist sayfasını açın.

Açılan sayfada numara yazılan boşluğa silmek istediğiniz numarayı yazın ve uygulamada bulunan tüm bilgilerinizi silin.

Yorum Yap

Yorum Yap