İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Genshin İmpact Güncellemesinden Yeni Video!

Genshin İmpact Güncellemesinden Yeni Video!

Genshin İmpact Güncellemesinden Yeni Video!

Genshin Impact’in 2.4 güncellemesinin açıklanmasından sonra geliştirici stüdyo MiHoYo, bu güncellemeyle beraber eklenecek yeni karakterlerden birisi olan Shenhe’yi gösteren yeni bir video paylaştı. 2.4 güncellemesinin 5 Ocak’ta yayınlanması planlanıyor.

Ayrıca bu güncelleme ile beraber oyuna festival atmosferi gelecek. Havai fişek gösterileri ve festival temasına uyan dükkanlar tasarlanmış durumda. Ek olarak bundan sonra oyuncular Waverider ve Treasure Hoarders’ın desteğiyle Jade Chamber’dan kayıp eşyaları elde edebilecek. Bu yeni yama ile beraber MiHoYo, oyuna Enkanomiya isminde yeni bir bölgeyi oyunculara sunmayı tasarlıyor. Okyanusun dibinde olan bu adada oynayanların bulması ve halletmesi gereken farklı bulmacalar olacak. Genshin Impact şu anda PS5, PS4, PC, iOS ve Android’de erişelibilir.

Genshin Impact‘in ilk piyasaya çıkmasından beri türlü türlü değişikliklere oyuncuları hoşnut etmeye uğraştı ve bunun üstesinden geldi. Yeni karakterlerin ve bölgelerin ekleneceği 2.4 güncellemesi için heyecanlı bekleyiş başlamış durumda.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz;

Hey sen oyun sever! Daha fazla oyun için önerilen içeriğimize göz at!

Önerilen Yazı
Oynarken Düşündüren, Düşündürürken Eğlendiren En İyi 10 Strateji Oyunu

 

Yorum Yap

Yorum Yap