İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Televizyon
  3. Gel Dese Aşk Konusu ve Oyuncuları

Gel Dese Aşk Konusu ve Oyuncuları


İçindekiler

Sinegraf Yapım tarafından Atv için hazırlanan, yapımcılığını Osman Sınav, yönetmenliğini Murat Onbul, senaryosunu Rehşam Çiğden İnan’ın üstlendiği Gel Dese Aşk dizisi 8 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı Gel Dese Aşk konusu ve oyuncuları merak ediliyor.

Gel Dese Aşk Konusu

Gel Dese Aşk Konusu

Gel Dese Aşk yirmi yıllık evliliğin monotonluğundan bunalan, kalbini genç bir kadına kaptıran adamın konusunu ele alıyor. Murat (Erkan Petekkaya) ve Yasemin (Şebnem Bozoklu) yirmi yıllık evlilik hayatlarında çevresindekilerin hep örnek aldıkları çift olmayı başarmıştır. Derin ve Ece isimlerinde iki kızları vardır. Dışarıdan evlilikleri problemsiz görünüyor olsa da Ece’nin doğumunun ardından ilişkilerine mesafe koymuşlar ve birbirlerine yaklaşık beş yıldır hiç dokunmamışlardır.

Babası henüz o bebekken terk eden, annesiyle büyüyen Bahar ise uzun uğraşlar sonucunda yıllar sonra babasını buluyor. Bahar’ın babası Barlas aynı zamanda Murat’ın da iş ortağıdır. Bahar 25 yıl sonra bulduğu babasından hesap sormak için şirkete gider ancak Barlas’ın hakaretleriyle şirketten gönderilir.

Yaşananlara tanıklık eden Murat, Bahar’dan etkilenir ve yıllardır hissetmediği aşk duygusu tekrar harekete geçmiştir. Bir yanda yirmi yıllık eşi, diğer yanında yıllardır unuttuğu duyguları tekrar hayata geçiren genç kız.

Murat yirmi yıllık eşi Yasemin ve Bahar arasında gel gitler yaşayacak. Hayatını tamamen değiştirecek kararlar vermek zorunda kalacaktır.

Gel Dese Aşk Oyuncuları

Erkan Petekkaya (Murat Düdenli)

40’lı yaşlarında. Yasemin Düdenli ile yirmi yıllık evlilikleri küçük kızı Ece’nin doğumunun ardından monotonlaşmış ve yıllardır birbirlerine dokunmamışlardır. Şirkette tanıştığı Bahar, Murat’ın yıllardır unuttuğu hislerini tekrar hayata geçirecektir.

Şebnem Bozoklu (Yasemin Düdenli)

40’lı yaşlarında. Murat Düdenli ile evli. Kızının hastalığından dolayı kendisini suçlamakta ve yaşadığı vicdan azabını evliliğine yansıtmaktadır. Eşi Murat’ın hayatına giren Bahar hayatını alt üst edecektir.

İlayda Çevik (Bahar Çetin)

25 yaşında. Annesiyle büyümek zorunda kalmış. Hayattaki en büyük amacı yıllar önce kendilerini terk eden babasını bulmaktır. Babasının Murat’ın ortağı olan Barlas olduğunu öğrenir ve yılların intikamını almak isterken kendisini Murat ile yaşadığı karmaşık aşkın içerisinde bulur.

Ertan Saban (Barlas Pusat)

40’lı yaşlarında. Murat’ın iş ortağı. Karısı Sitare Pusat’ın serveti ve itibarı sayesinde bir yerlere gelmiş tam bir çapkındır. Tüm bu serveti elde edebilmek için arkasında bıraktıkları yıllar sonra Barlas’ın önüne çıkacak ve huzur dolu yaşamı alt üst olacaktır.

Öykü Gürman (Sitare Pusat)

40’lı yaşlarında. Barlas Pusat’ın eşi. Hayatta en değer verdiği iki varlık oğlu Onur ve eşi Barlas’tır. Sitare’nin huzur dolu yaşamı hayatlarına Bahar’ın da dahil olmasıyla birlikte alt üst olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap