1. Ana Sayfa
  2. Haber

Gal Gadot, Alfred Hitchcock Filminin Yeni Uyarlamasında Başrol Olacak!

Gal Gadot, Alfred Hitchcock Filminin Yeni Uyarlamasında Başrol Olacak!
+ - 0

Ünlü oyuncu Gal Gadot, Alfred Hitchcock imzalı 1955 yılında vizyona girmiş To Catch A Thief (Kelepçeli Âşık) filminin yeniden uyarlaması başrolünde olacak. Türkiye’de Kelepçeli Âşık adıyla 1957’de vizyona giren To Catch A Thief’in oyuncu kadrosunda Oscar adayı olmuş ünlü aktör Cary Grant ve Akademi Ödüllü aktris Grace Kelly rol almıştı. Yapımın senaryosu ise David Dodge’un aynı isimli romanından uyarlamaydı. Filmde Cary Grant “kedi” lakabıyla bilinen ünlü bir mücevher hırsızını canlandırmıştı.

Kelepçeli Aşık
Cary Grant ve Grace Kelly, “Kelepçeli Aşık” Filminden

Şimdi ise Paramount Pictures çatısı altında yapım beyaz perdeye yeniden taşınıyor. Filmin senaryosunu Eileen Jones yazacak. Jones en son Margot Robbie’nin de olduğu Highwayman isimli filmin senaryosunu yazmıştı. Gal Gadot’un başrolde olacağı garanti olmasına karşın, erkek başrolü kimin üstleneceği henüz net değil. Proje hakkında çok fazla detay yok.

Gal Gadot

İsrailli oyuncunun önünde iki tane dev bütçeli yapım var. Cleopatra ve Pamuk Prenses filmleri bile henüz set aşamasına geçmedi. Dolayısıyla bu projenin uzunca bir süresi var. Ayrıca Gal Gadot, tüm dünyaya  kendini tanıttığı Wonder Woman serisinin 3. Filmi için de hazırlanıyor. Şimdilik en yakın zamanda Gal Gadot, Kenneth Branagh’ın Death on the Nile filminde yer alacak. Yapım 11 Şubat 2022’de vizyona girecek. Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Netflix, Red Notice Filminin Sonraki Filmleri İçin Hazırlanıyor!

Yazar Hakkında

Yorum Yap