1. Ana Sayfa
  2. Haber

Elon Musk’ın Yatırım Yaptığı Coin Floki Fenerbahçe’nin Yeni Sponsoru Oldu!

Elon Musk’ın Yatırım Yaptığı Coin Floki Fenerbahçe’nin Yeni Sponsoru Oldu!
Fenerbahçe
+ - 0

Kripto paraların günümüzdeki popülerliği her geçen gün artıyor. Kripto para birimleri de piyasaya uyum sağlamak için şirketlerle ya da spor kulüpleri ile sponsorluk anlaşmaları yapıyor. Dünyanın birçok yerinde yer alan birçok spor kulübü bu kripto para birimleri ile reklam ve sponsorluk anlaşmaları yapıyor.

Ülkemizdeki futbol takımlarının da bu alana olan ilgileri giderek artıyor. Gelecekte büyük yerlere gelme ve piyasadaki değerini kat kat arttırma potansiyeline sahip birçok kripto para birimi ile bu anlamda görüşmeler sürüyor. Ülkemiz adına bir ilk olan ve yapılan görüşmelerin seyrine bakıldığında son da olmayacak olan sponsorluk anlaşması Fenerbahçe Spor Kulübü ile FLOKİ arasında imzalandı.

Karşılıklı kazan kazan ilişkisine dayalı olan bu anlaşmaya göre köpek temalı bir kripto para birimi olan FLOKİ takım formalarındaki tozluklarda ve çoraplarda yer alacak. Yapılan anlaşma sonunda yapılan açıklamada ümit vaat eden ve piyasadaki değerini katlaması planlanan bu para birimi ile yapılan anlaşmanın her iki taraf için de kazançlı olması temennilerinde bulundu. 2022-2023 sezonu boyunca Fenerbahçe Spor Kulübünün yeni sponsorlarından biri olacak olan FLOKİ dünyadaki diğer takımlarla da çeşitli ortaklıklar kurmuş ve kurmaya da devam ediyor.

Yeni Logo Çoraplarında Yer Alacak 

Köpek temalı logo yeni sezonda takım formasının tozluklarında ve çoraplarında yer alacak. FLOKİ kripto para biriminin yaptığı en büyük ortaklıklardan birisi de Rusya’nın en büyük takımlarından birisi olan Spartak Moskova ile yaptığı ortaklıktır.

Bu da söz konusu bu para biriminin ne kadar rağbet gördüğü ve büyük yatırımlara açık olduğunu gösteriyor. Göğüs ve şort sponsorları için de görüşmelere devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü yapmış olduğu bu anlaşma ile hem büyük bir gelir elde etmeyi hem de takımın bilinirliğini daha da arttırmayı düşünmektedir.

En son dünyaya kripto para birimlerini tanıtan ve değerlenmelerinde çok büyük rol oynayan en önemli isimlerden birisi olan Elon Musk’ın attığı tweetler sonucunda değeri kat kat artan bu kripto para biriminin almış olduğu bu sağlam referans sonucu olarak değerinin artmaya devam edeceği düşünülüyor.

Zaten bu yüzdendir ki dünyanın büyük kulüpleri ve ülkemizin en büyük spor kulüplerinden birisi olan Fenerbahçe Kulübü söz konusu bu kripto para birimleri ile çeşitli reklam ve sponsorluk anlaşmaları yapıyor. Kazan kazan ilişkisi içinde yapılmış olan bu anlaşmaların diğer takımlar tarafından da yapılacağı yapılan tahminler arasındadır.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap