İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları’ndan İlk Fragman Yayınlandı!

Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları’ndan İlk Fragman Yayınlandı!

Fantastik Canavarlar Dumbledore'un Sırları’ndan İlk Fragman Yayınlandı!

Harry Potter’ın fantastik evreninin çok daha öncesi bir zaman diliminde geçen popüler yapım Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminden ilk fragman yayınlandı. Başrolünde Eddie Redmayne ve Jude Law gibi büyük isimler yer alan filmin kadrosuna Mads Mikkelsen da katıldı. Serinin önceki filmlerinde kötü karakter Grindelwald’ı yakalamaya uğraşan karakterlerin yanı sıra bu filmde büyücü dünyasının güçlü karakteri Dumbledore’un sırlarının ortaya serileceği öğrenildi.

Fantastik Canavarlar Dumbledore'un Sırları 2

Başrolünde Eddie Redmayne’in hayat verdiği Newt Scamander’ı izlediğimiz; 2016 yılında “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede bulunurlar?” filmiyle başlayan ve 2018 yılında çıkan serinin ikinci filmi “Fantastik Canvarlar: Grindelwald’ın Suçları” ile devam eden fantastik film serisinde, güçlü büyücü Dumbledore’un gençliğini canlandıran Jude Law ve ayrıca filmin kadrosunda Katherine Waterson, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler ve Jessica Williams gibi isimler bulunuyordu.

Serinin bu filminde, daha önceki filmlerde Gerret Grindelwald rolünü canlandıran fakat geçirdiği sarsıcı boşanma öneminde şiddet iddiaları ile suçlanan Johnny Depp yerine sempatik ünlü oyuncu Mads Mikkelsen yer alıyor.

Fantastik Canavarlar Dumbledore'un Sırları 1

Fragmanda, Harry Potter serisine gönderme yapan detaylara rastlanıyor. Büyü dünyasında tekrar sürükleyici bir serüvene ayak bastığımız bu filmde, ilk iki filmde yalnızca adını işittiğimiz veya kısa bir süreliğine görebildiğimiz Aberforth Dumbledore gibi pek çok karaktere ek olarak Quidditch maçları ve İhtiyaç Odası gibi aşina olunan ögeleri izlemek nostaljik bir heyecan uyandırıyor.

Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları Ne Zaman Çıkacak?

Yönetmen koltuğunda David Yates’in oturduğu senaryosunun ise JK. Rowling ve Steve Kloves tarafından yazılan Fantastik Canvarlar Dumbledore’un Sırları filmi 15 Nisan 2022’de sinemalarda vizyona girecek.

İşte fragman;

Yorum Yap

Yorum Yap