1. Ana Sayfa
  2. Sağlık

Erkekler Seks Yapmaya Kadınlardan Daha Mı Çok İhtiyaç Duyuyor?

Erkekler Seks Yapmaya Kadınlardan Daha Mı Çok İhtiyaç Duyuyor?
+ - 0

Hem kadınlar hem de erkekler seks yapmaya çok fazla ihtiyaç duyarlar. İnsanın seks yapmak istemesi kadar doğal bir şey yoktur. Bu, insana verilen en doğal duygulardan biridir. Ancak yapılan araştırmalarda erkeklerin kadınlardan daha fazla sekse ihtiyaç duydukları gözlemlenmiştir.

Çünkü erkeklerin vücutları seks yapmaya daha fazla düşkündür. Bu durum hemen hemen her erkekte aynıdır.  Kadın beyni, sekse erkekler kadar fazla ilgi duymaz. Kadın için önemli olan seks sonrasıdır.

Kadın Erkeği Ne Zaman Arzular?

Cinsellik içten gelen bir duygudur. Bu duygunun meydana gelmesi için kadının uyarılması gerekir. Eğer bu uyarılma doğru şekilde yapılırsa kadın erkeği her zaman arzular. Kadının erkeği arzulaması çok önemlidir.

Verimli bir seks için arzulamanın önemi büyüktür. Kadınlar, bazı dönemlerde erkeğini daha fazla arzular. Mesela adet döneminde kadının erkeğini arzulaması isteği daha fazla artabilir. Vücut olarak uyarılan kadınlar, o anda cinsel bir arzu yaşamaya başlar. Bu arzu sonucunda erkeğini ister.

Kadınlarda Cinsel İstek Nasıl Artar?

Kadınlarda cinsel isteğin artmasını sağlayacak bazı durumlar vardır. Eğer karşınızdaki kadının cinsel isteğinin artmasını istiyorsanız şunları yapabilirsiniz:

  • Kadına cinsel isteği artıracak tarzda güzel sözler kullanın.
  • Eğer kadın cinsellikten korkuyorsa onu korkutmadan yaklaşın.
  • Cinselliği artırıcı hareketler yapın. Mesela kadınlar boyunlarının öpülmesini çok severler.
  • Kadınlar kendilerine dokunulmasından çok hoşlanırlar. Hoşlandıkları yerlerine dokunarak cinsel isteklerini artırabilirsiniz.

Bunları yaptığınız zaman kadınlarda cinsel isteğin artmasını sağlayabilirsiniz. Kadınlar, cinselliğe erkeklere göre daha soğuk davranabilirler. Bu kadınlığın vermiş olduğu bir histir. Eğer bu hissi ortadan kaldırabilirseniz, kadının cinsel isteği bir anda artmaya başlayabilir. Aslında bir kadının cinselliğe olan yaklaşımı erkeğine bağlıdır. Erkek doğru şekilde uyarılma yaparsa kadın da ona göre cinsellik yaşayacaktır.

Erkekler Neden Cinsel İlişkiye İhtiyaç Duyar?

Erkekler cinsel ilişkiye ihtiyaç duyduklarında yoğun bir uyarılmaya maruz kalmış demektirler. Erkeklerin doğası, kadınların doğası ile aynı değildir. Erkekler belli zaman aralıklarında mutlaka boşalmalıdırlar.

Cinselliği istemeseler bile rüyalanma yaşayarak boşalırlar. Yani erkeklerin vücutları boşalmadığı sürece son derece rahatsız olur. Bundan dolayı belli zaman aralıklarında boşalmaya ihtiyaç duyarlar.

Erkekler Gün İçinde Cinselliği Ne Kadar Düşünür?

Erkekler gün içinde cinselliği çok fazla düşünebilirler. Bu durum aslında her erkeğe göre farklılık göstermektedir. Çünkü bazı erkekler çok fazla cinsellik düşünürken bazıları ise hiç düşünmezler.

Erkeklerin bu durumları, biraz da ilgi alanlarına bağlıdır. Bazı erkekler, kadınlara çok fazla düşkün olurlar. Bundan dolayı da sabahtan akşama kadar cinsellik düşünürler. Bazı erkeklerse farklı ilgi alanlarına sahiptirler. Cinsellik gün içinde hiç akıllarına gelmez.

Cinsellik İçin Birlikte Olan Erkek Nasıl Davranır?

Erkeklerin bazıları, hayatlarına aldıkları kadınları sadece cinsel bir figür olarak görürler. Bu nedenle de o kadınlara olan yaklaşımları farklıdır. Cinsellik için birlikte olan erkeklerin davranışları biraz farklıdır.

Farklı şekilde hareket ederler ve farklı cümleler kurarlar. Cinselliği amaç edinen erkekler, sürekli olarak bunu dile getirirler. Cinsellik hayallerini size hep anlatırlar. Konuşma esnasında bile her şeyi cinselliğe bağlarlar. Aynı zamanda cinsel anlamda dokunuşlar yapmaya çalışırlar. Bu gibi tavırlar sergileyen erkekler, sadece cinselliği düşünürler. Cinsellik bulamadıkları zaman da hemen ayrılırlar.

Cinselliğin olmadığı bir ilişkiyi kabul etmezler. Kurdukları her cümlede bir cinsellik bulunur. Cinselliği belirtmeden ilişki yürütemezler. Eğer bir erkek size sadece cinsel amaçlı yaklaşıyorsa bunu anlamak zor değildir. Çünkü erkekler, cinsellik söz konusu olduğunda kendilerini asla tutamazlar.

Yazar Hakkında

Yorum Yap