İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sözler
  3. En Güzel 10 Yılbaşı Mesajı

En Güzel 10 Yılbaşı Mesajı

En Güzel 10 Yılbaşı Mesajı

Sevdiklerinizle yeni yıl coşkusunu paylaşabileceğiniz en güzel 10 yılbaşı mesajını sizin için derledik!

“Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!”

“Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.”

“Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgi eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini dilerim ve yeni yılını candan kutlarım.”

“Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.”

“Bu yılbaşında Noel Baba’dan tek isteğim bana gülüşlerini göstermesi… Ne dersin Noel Baba gerçek mi?”

“Geçmiş yılın yorgunluğunu üstümüzden atacağımız, kahkahaların birbirine karışacağı ama en önemlisi sevdiğimiz herkesin mutlu olacağı bir yılbaşı olsun.”

“Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.”

“Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!”

“Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle”

“Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.”

Yorum Yap

Yorum Yap