İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Gelecek!

Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Gelecek!
+ - 0

Emily in Paris 3. ve 4. sezon ile birlikte kaldığı yerden devam etmeyi hedefliyor. Netflix, Lily Collins’in başrolünde bulunduğu popüler komedi dizisine gelmesini planladıkları iki sezona da onay verdi. Romantik komedi dizi izleyicileriyle uzun bir zaman daha beraber olacak.Emily in Paris 2

Emily in Paris Ne anlatmıştı?

Birinci sezonu 2020’de seyircisiyle buluşan Emily in Paris dizisi, Chigaco’da hayatını sürdürmekte olan Emily Cooper’ın bir ticaret şirketinde işe girmesi ve bu yüzden Paris’e taşınmasını anlatıyor. Emily, Fransız halkıyla adapte olmaya çalışırken bazı zor olaylar yaşar. Yapımın ilk sezonu yayınlandıktan kısa bir süre çok beğenildi ve 2. Sezon onayını almayı başardı. Aralık 2021’de yayınlanan 2. Sezonunda Emily yine Paris’teki hayata adapte olmaya çalışıyor. Bu süreçte çok daha karmaşık ilişkiler arasında kalıyor. Birkaç ilişki ve evine geri dönmek konularında kararsızlıklar yaşıyor.

Genel olarak dizinin birinci sezonu beğenildi fakat 2.sezon seyircileri ikiye böldü. Yine de Netflix bir açıklama yaparak dizinin 2 sezon daha devam etmesini planladıklarını dile getirdi. Yapım ile ilgili istatistiklerini  de paylaşan Netflix, dizinin oldukça iyi bir izlenme oranına sahip olduğunu da ekledi.

Şimdilik 3. Sezon yayın tarihi net değil. Fakat sezonlar arasındaki yayınlanma aralığına bakacak olursak bu senenin sonu veya yeni yılın başında seyircilerle yeniden buluşabileceği muhtemel.

Önerilen Yazı
2021 Yılının En İyi Dizileri

Yazar Hakkında

Yorum Yap