1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Doctor Strange 2’den ilk fragman yayınlandı!

Doctor Strange 2’den ilk fragman yayınlandı!

Doctor Strange 2'den ilk fragman yayınlandı

Doctor Strange 2’den sonundan beklenen fragman geldi! Yakın dönemde önceki hafta vizyona giren ve büyük bir açılışla izlenme rekorları kıran Spider-Man: No Way Home’da yine karşımıza çıkan Doktor Strange, ikinci solo filmi ile 2022’de vizyonda olmayı planlıyor. Benedict Cumberbatch’in oyunculuğunu üstlendiği karakter ilk defa 2016 yapımı Doctor Strange filminde kendini göstermişti. Ondan sonra Thor Ragnarok, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame gibi Marvel filmlerinde onu görmüştük.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ten ilk fragman yayınlandı!

Marvel Sinematik Evreni’nin gelişen hikayesiyle birlikte en mühim süper kahramanlarından biri haline gelen Doktor Strange’in bir sonraki solo filmi Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ten (Doktor Strange Deliliğin Çoklu Evreninde) ilk fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Sam Raimi’nin oturduğu filmde oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch’in yanı sıra, ilk filmde de yer almış güzel oyuncu Rachel McAdams, Wong rolüyle Benedict Wong ve Mordo rolüyle Chiwetel Ejiofor yer alıyor. Ayrıca filmde Elizabeth Olsen da Wanda Maximoff karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Doctor Strange 2 Filmi Konusu ve Vizyon Tarihi

Konusu, Doktor Strange’in, Spider-Man: No Way Home’da yaptığı ve yanlışlıkla çoklu evrenin kapısını açtığı bir büyünün ardından gelişen olayları anlatıyor. Yayınlanan fragmandan yola çıkarak Doktor Strange bu filmde başka bir evrenden gelen kendisinin başka bir versiyonuna karşı çetin bir savaş verecek. Film, 6 Mayıs 2022’de vizyona girecek.

İşte fragman;

Önerilen Yazı
Spider-Man No Way Home Gişe Rekorları Kırıyor!
Yorum Yap

Yorum Yap