1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Disney Plus Türkiye’ye Kaçış Dizisi İle Geliyor!

Disney Plus Türkiye’ye Kaçış Dizisi İle Geliyor!

Disney Plus Türkiye’ye Kaçış Dizisi İle Geliyor!

Disney Plus’ın Türkiye pazarı için kolları sıyırdığına dair bazı haberler gelmeye başladı! Ülkemizde film ve dizi sektöründe aşağı yukarı 6 senedir hizmet veren Netflix’e güçlü rakipler geldikçe geliyor. Bir süre önce Warner Media, Avrupa genişlemesinin önemli bir bölümü olarak HBO Max’in 2022’de ülkemiz pazarında hizmete geçeceğini resmen onaylamıştı. Şimdide söz konusu Platform Disney Plus. Şirket Linkedln hesabından bazı pozisyonlarda iş ilanı açtı. Hatta platform şimdiden dizi projelerine başladı bile.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgilere göre, Disney Plus için yapılan “Kaçış” dizisi hakkında bazı önemli ayrıntılar da saptandı. Daha önce A.R.O.G. filminde de imzası bulunan ünlü yönetmen Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çekimleri şu dönemlerde yapılmakta.

Yağız Alp Akaydın 1
Yağız Alp Akaydın

Ek olarak dizinin oyuncularına dair bazı bilgilerde mevcut. Dizinin oyuncuları arasında Engin Akyürek’in yanı sıra Adem Yılmaz, Sezgin Uzun Bekiroğlu, Aziz Çapkurt, Aras Aydın, Serkan Genç, Leyla Tanlar ve Levent Ülgen yer alıyor.

Büyük bir heyecanla beklenen Kaçış dizisinin ne anlatacağı henüz netleşmedi. Ve ne zaman yayınlanacağı da bilinmiyor. Disney Plus, şimdilik Türkiye pazarında hizmet vermiyor. Fakat 2022’de ülkemizde faaliyet gösterebilir. Bununla birlikte dijital platformlar arasında işler biraz kızışacak gibi gözüküyor.

Önerilen Yazı
Netflix Türkiye’nin Ocak Programı Belli Oldu
Yorum Yap

Yorum Yap