İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Dilberay Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Dilberay Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Dilberay Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Merkala beklenen Dilberay filminin vizyon tarihi netleşti. Filmlere konu olacak derecede dramatik yaşam hikayesi olan Türk halk müziği şarkıcısı Dilber Ay’ın iniş ve çıkışlarla dolu yaşamı, 4 Şubat tarihinde sinemaya ulaşacak.

Senaryosu Nalan Merter Savaş ve Kamuran Süner tarafından senaryosu yazılan, Müslüm filminin yönetmenlerinden Hakan Kırvavaç’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Dilberay filminin afişi yayınlandı.

Bu senenin en çok heyecanla beklenen türk filmlerinden olan yapımda ünlü oyuncu Büşra Pekin’i Dilber Ay rolünde izleyeceğiz.

Dilberay Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!1

Yayınlanan afiş Emre Erdem ve ekibine ait. Afişle ilgili açıklama yapan Erdem; “Dramatik bir yaşam öyküsüne sahip Dilber Ay’ın afiş tasarımını ele alırken, hayatındaki evreleri, yaşadıklarına etki eden karakterleri ve mekanı bir arada kullanmaya gayret ettik.” Dedi.

Hayatın zorlayıcı koşullarında ayakta durmaya çalışan bir kadını merkezine alan bu yapımda, Dilber Ay’ın etrafındaki insanlar onu derin ve sonu gelmez bir ızdırabın ortasına atıyor.

CJ Entertainment vasıtasıyla 4 Şubat 2022 tarihinde tüm Türkiye’de vizyona girecek filmde, Büşra Pekin’in yanı sıra Ayberk Pekcan, Zeliha Kendirci, Nursel Köse, Selen Uçar ve Deniz Hamzaoğlu kadroda yer alan isimler arasında.

Filmin Fragmanı;

Önerilen Yazı
Yeni Yıla Evde Girenler İçin 10 Yılbaşı Filmi (2021)
Yorum Yap

Yorum Yap