İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Dilberay Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Yeni Fragman Yayınlandı!

Dilberay Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Yeni Fragman Yayınlandı!
+ - 0

Büşra Pekin’in başrolü üstlenerek Dilberay’ı canlandırdığı, 4 Şubat 2022‘de vizyona girecek “Dilberay” filminden bugün yeni bir fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Hakan Kıravaç’ın (Ketche) üstlendiği yapımda arabesk güçlü ile birçok insanı etkilemiş ünlü şarkıcıyı başarılı oyuncu Büşra Pekin canlandırıyor. Onun yanında oyuncu kadrosunda Ayberk Pekcan, Nursel Köse, Deniz Hamzaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Daha önce de kısa bir fragman yayınlanmıştı.

Önerilen Yazı
Dilberay Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Dilberay Filmi Konusu Ne?

Yapım, 2019 yılında hayatını kaybeden sanatçının gençlik dönemini ve bu dönemde başına gelen kötü olayları merkezine alıyor. Sekiz çocuklu maddi durumu kötü bir ailenin kızı olan Dilberay, daha 13 yaşındayken para ile satın alındı ve yaşlı bir adamla zorla evlendirildi. Bu evlilikten de çocukları oldu. Hayatı boyunca bir çok kez fiziksel şiddet gördü. Ancak yaptığı ve inandığı müzik onu ayakta tutmayı başardı.

Yayınlanan fragmanda, şarkıcının Noldu Gardaş ve Meyrik türkülerini Büşra Pekin’in seslendirmiş. Tekrar hatırlatalım; film, 4 Şubat 2022’de vizyona girecek. Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Yazar Hakkında

Yorum Yap