İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Darren Aronofsky İmzalı Catch The Fair One’dan Fragman Geldi!

Darren Aronofsky İmzalı Catch The Fair One’dan Fragman Geldi!
+ - 0

Usta yönetmen Darren Aronofsky’nin yapımcılığını üstlendiği Josef Kubota Wladyka’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Catch the Fair One filminden fragman yayınlandı! Black Swan, Mother! ve Requiem for a Dream gibi filmlere imza atmış Amerikalı yönetmen Darren Aronofsky, yönetmenliğini yaptığı filmlerin yanı sıra yapımcılığını üstlendiği yapımlarla da öne çıkıyor. Wladyka, yönetmenliğinin yanı sıra filmin senaryosunu da üstlendi.

Darren Aronofsky
Darren Aronofsky

Aronofosky, son dönemde Tribeca Film Festivali‘nın beğenilen filmlerinden olan Catch the Fair One‘nın yapımcılığını yaptı. Catch the Fair One, eski bir boksör olan Kaylee ‘K.O.’ Uppashaw’un hikayesine odaklanıyor.

Bir gün Kaylee vardiyasının ardından, antrenörü Brick ile bir araya gelir ve antrenörü onu P.I. isminde birisiyle tanıştırır. Bu tanışma onun için önemli bir dönüm noktası olur. P.I., Kaylee’nin iki sene önce kaybolmuş olan küçük kız kardeşi hakkında umut vaat eden iddialarda bulunur. Boksör, kız kardeşini bulmak için umutlanır ve tehlikeli bir yolculuğa atılır. Ailesini bir araya getirmek amacıyla mücadele ederken zorluklara karşı direnir.

Catch The Fair One filmi

Yapımın başrolünde Kali Reis, Lisa Emery, Kimberly Guerrero ve Kevin Dunn gibi oyuncular yer alıyor. Catch the Fair One filmi, 11 Şubat‘ta seyirci ile buluşmayı planlıyor. Dilerseniz fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
2022 Yılının Merakla Beklenen 10 Filmi

Yazar Hakkında

Yorum Yap