İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ne zaman çıkacak?
Trendlerdeki Yazı

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ne zaman çıkacak?

Dağıtımını Activision şirketinin üstlendiği, en başarılı savaş ve FPS oyunları arasında kabul edilen Call Of Duty oyunu hakkında yeni iddialar var.

featured

Geçtiğimiz günlerde Call Of Duty serisinin devamı Modern Warfare 2 Remastered‘in 2019 yılında piyasaya sürüleceği iddia edilmişti. Şimdi de Modern Warfare 2 Remastered‘ın Nisan ayı sonunda çıkacağı iddia edildi.

Call Of Duty serisine dair doğru iddialarıyla tanınan Charlie Intel‘ın iddialarına göre, kesin olarak Nisan ayının son günlerinde piyasaya sürülecek.

İLK ETAPTA PS4 VE XONE İÇİN SATIŞA SUNULACAK

MW 2 Remastered’in 2, Nisan ayı sonunda Play Station 4 ve XOne için satışa sunulacağını iddia eden Intel, oyunun fiyatınında 17,45 dolar olacağını belirtti.

Zira Intel’in iddiaları doğru mudur bilinmez ancak Activision cephesinden konuya ilişkin henüz net bir açıklamada yapılmış değil.

Şayet Intel’in iddialar doğru ise heyecanla beklenen Call Of Duty serisinin MW 2 Remastered versiyonu tanıtımlarının çok yakında yayınlanması bekleniyor.

Ayrıca Charlie Intel, iddialarının devamında, IGN Italia ve Amazon Italia‘nın Modern Warfare 2 Remastered ilanını sitelerinde aktif ettiğini ancak anında yayından kaldırdığını söyledi.

Yorum Yap

Yorum Yap