1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Buz Devri 6 Ne Zaman Çıkacak? Fragman Yayınlandı!

Buz Devri 6 Ne Zaman Çıkacak? Fragman Yayınlandı!

Buz Devri 6 Ne Zaman Çıkacak Fragman Yayınlandı

Popüler animasyon serisi Buz Devri’nin 6. filminden ilk fragman yayınlandı! Yakın zamanda, serinin en başından 5. Filme kadarki bütün Buz Devri filmlerinde çok beğenilen Sid karakterinin seslendirmesini üstlenmiş olan Yekta Kopan’ın, serinin vizyona girmesi planlana altıncı filminde kendisinin ve diğer baş karakterlerin seslendirmesini üstlenen Haluk Bilginer ile Ali Poyrazoğlu’nun da olmayacağını söylemesi filmin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Yekta Kopan, yaptığı açıklamada animasyon filmin düşük bütçeli bir proje olarak tasarlandığını bu nedenle de onlara değerinden az ücret ödemesi teklif ettiklerini aktardı. Yekta Kopan’ın kişisel sosyal medya üzerinden duyurduğu bu haber sonrasında film için bekleyen izleyiciler tarafından olumsuz karşılandı. İnsanlar seslendirmenleri sevdikleri için filmi izlemeye gidiyorlardı ancak şimdiki projede onların olmaması büyük bir olumsuz etken gibi görünüyor. Yine de Buz Devri’nin altıncı filmi “Ice Age: Adventures of Buck Wild” birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor.

Buz Devri 6 Konusu ne?

Film, macera tutkunu sıçan kardeşler Crash ve Eddie’yi odak noktası haline getirecek. Sahiplenecekleri bir yuva bulmak amacıyla yolculuğa çıkan Crash ve Eddie yer altı gizem ve macera dolu bir olaylar zincirinde yuvarlanacaklar. Yapım, yakın zamanda Türkiye piyasasına gireceği konuşulan Disney Plus’ta gösterime girecek.

Önerilen Yazı
Disney Plus Yayın Lisansını Aldı!

Tam 20 sene evvel 2002 yılında maceraya başlayan popüler animasyon serisinin Türkiye’de bir çok seveni olmasının en büyük sebeplerinden birisi de Türkçe Dublaj idi. Yekta Kopan, Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu’nun seslendirme kadrosunda yer almayacağı bu filmin sinemaseverler tarafından sevilecek mi bu gerçekten merak konusu. Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Disney Plus Türkiye’ye Kaçış Dizisi İle Geliyor!
Yorum Yap

Yorum Yap