İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Bonkis 2. Sezon Gelecek!

Bonkis 2. Sezon Gelecek!
+ - 0

İlk sezonuyla sevilen BluTV dizisi Bonkis yakında seyircileriyle tekrar buluşacak. Deniz Tezuysal’ın yaratıcı konumunda olduğu yapımda, Bonkis’i kapatmak zorunda kalan arkadaş grubu yeni serüvenlere yelken açmak için Bozcaada’ya gider. Bu ay bütün bölümleri BluTV’de yayınlanacak olan dizinin paylaşılan fragmanına göre izleyenleri renkli olaylar bekliyor.

Bonkis 2

Dizinin adı olan Bonkis’in anlamı kahvaltıda avakado sevenler olarak geçiyor. Önceki sezon beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan dizi haliyle insanları şaşırtmayı başarmıştı. Şimdi de 2. Sezonuyla yeniden izleyenleri tatmin etmeye çalışacak. Fragmandan anladığımız kadarıyla Deniz’in bir hayali var ve o Türkiye’de daha önce girişilmemiş bir iş olan ‘Feminist Pavyon’u yapmak.

Bonkis

Deniz Tezuysal’ın hem senaristliğini hem de başrolü sırtladığı diziden yeni bir fragman yayınlandı. Yapım, 2. Sezon ile çok daha iddialı bir şekilde geri dönüyor. Deniz Tezuysal’ın yanı sıra Vildan Atasever, Öykü Naz Altay ve Sergen Deveci’nin rol aldığı dizinin yeni bölümlerinde de Bonkis kahkaha dolu maceralar karşılayacak. Yönetmenliğini Michael Önder’in üstlendiği dizi yakında BluTV’de izleyicilerle buluşacak. 2. Sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
How I Met Your Father Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap