İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022

Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022

boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadınları, zekaları, ilişkileri, özel hayatlarına sahip çıkmaları, iş hayatlarındaki başarıları, eğitim hayatındaki savaşçı karakterleri ile her daim diğer burçların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu burcun özelliklerini tamamen taşıyan kadınlar, hayatlarının her döneminde diğerlerinden bir adım önde olmaya alışmıştır.

Dikkat çekmeyi seven, güzel giyinen, her daim bakımlı olan, yoğun arkadaş çevresine sahip olan kadınlar, özellikle hayatlarına aldıkları erkekler ile bir bütün olmayı, onları da yüksek seviye çıkartmayı kendilerine görev edinirler. Her daim güzel görünmelerinin arkasında yatan sır ise; bu dünyada sadece ve sadece güzel olan şeylere sahip olma istekleridir.

Boğa Burcu Genel ÖzellikleriBoğa Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu BurçlarCinsellik Alınabilecek Hediyeler

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını özellikle iş, aşk hayatında her daim ön planda olmaktan büyük keyif alır. Burcunun bütün özelliklerini muhteşem bir şekilde üzerinde taşıyan karakteri ve davranışlarıyla ön plana çıkan boğa kadını her daim aşk hayatını sonuna kadar dolu dolu yaşamayı tercih eder. Aşk, boğa burcu kadını için paha biçilemez bir zevk aracıdır.

Söz konusu olan sevgi, aşk, sadakat ise tüm burçlar arasından birinci olarak zirveye oturmayı başarmıştır. Burcun özelliklerine sahip olan boğa kadınları hayatlarını aldıkları erkek ile bir ömür boyu birlikte mutlu bir hayat sürebilmek için ellerinden gelen her şeyi sonuna kadar yapacaktır. Boğa burcunun belirgin özelliklerinden birisi de dobralıktır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Sadakat: Aşk ilişkilerinde sadakate oldukça fazla önem verirler. Sadakat bu kadınlar için olmazsa olmazlardan biridir. Karşılarındaki insanın tüm hayatına sahip olabileceklerini düşünürlerken, onların da tüm hayatlarıyla bu kadınlara sadık olmalarını beklerler.

Tutku: Olmazsa olmazlarının başında geliyor.

Hoşnutluk ve İlgi: Kendilerini değerli hissettiren erkeklere sahip olmak isterler. Sadakat, tutku, hoşnutluk ve samimiyet boğa kadınının aşk hayatına elinde tutan en önemli özelliklerdir. Beklentilerinin altına asla saygı duymayan boğa kadınları, sonsuza kadar tutkulu bir aşk yaşamak için her şeyi yaparlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Değiştirilmek İstenmek: Bu kadınlar hayat beklentilerini ilişki yaşadıkları insanla açık açık paylaşırlar. Ancak bu beklentilere ve hayat tarzlarına saygı duymayan erkeklerden ışık hızıyla uzaklaşırlar.

Güvensizlik: Belli bir samimiyet seviyesi yakalandıktan sonra hala daha onları sorgulayan, güvenmeyen erkeklerden hızla uzaklaşırlar.

Eleştiri: Savaşmak yerine sevgi dolu bir ilişkiyi tercih eden boğalar, kendilerini eleştiren erkeklerden uzaklaşırlar.

İhanet: İlişkilerini bitirmelerinin en büyük nedenlerinden biri sadakatsizliktir. Sadakat onlar için ilişkiyi dinamik tutan en önemli etkendir. Bu etkinin ortadan kalktığı ufacık bir anı hissetmeleri ilişkiyi kökten bitirmeleri için yeterlidir.

Boğa Burcu Kadınının Uyumlu Olduğu Burçlar

  • Oğlak
Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
  • Koç
Koç Burcu Erkeği
Koç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Boğa Burcu Kadını -Cinsellik

Tutku ve sadakatin ne kadar önemli olduğunun farkında olan boğa kadınları, partnerleriyle yoğun bir cinsel haz duygusu üzerinde gidip gelirler. Bir dokunma, bakış ya da bir koku ilişkilerinin en önemli ayırt edici özelliklerinden biri haline gelebilir. Tutku dolu kadınlar ile birlikte olmak isteyen oğlak, kova ve yay burçları ise boğa kadınlarının çağrışımlarına asla hayır diyemezler. Özel bir burcun tüm karakteristik yankılarını kendileri üzerinde toplayan boğa kadınları karşı cinsin dikkatini çekebilecek tüm davranışları sergilerler. istedikleri şeyi en kısa sürede almaya alışkın olan boğa kadınları ilişkilerindeki bağlılığı sadakat ve yüksek olan çekim gücünü asla kaybetmezler. Özel hisseder ve özel hissettirirler.

Boğa Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Boğa burucunun özellikleri ile doğan kadınlar için alınabilecek en özel hediye kesinlikle mücevherdir. Boğa burcu kadınlarına; mücevher, çiçek, kadife elbiseler, ayakkabılar alabilirsiniz. Kendi yaptığınız özel bir yemek de en özel hediyeler arasında yer alıyor. Şık ayakkabılar, dekoratif mumlar, kadife kıyafetler, bir demet özenle hazırlanmış çiçek hediyelerin en iyisi olacaktır.

Boğa Burcu hakkında diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap