İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022

Boğa Burcu Erkeği.docx

Fiziksel olarak oldukça çekici ve atletik olan boğa burcu erkeği, cömert kişiliği, zekâsı ve espri anlayışı ile ön plana çıkar. Genellikle karamsar bir yapıda olurlar. Kararlı ve yardımsever olan boğa burcu erkeği kimi zaman tutumlu davranışlarıyla şaşırtabilir. Çalışmayı çok severler. İhtiyaç duyulan her ortamda olurlar. Yardımsever ve güvenilirlerdir.

Merhametlilerdir. Daima ileriyi hedefleyen boğa burcu erkeği için sakinlik önemli değildir. Her zaman hedeflerine ulaşmak için çaba sarf eder. Dürüstlerdir. Konforu severler ve her zaman konforlu yaşamak isterler. Köklerine ve sevdiklerine oldukça bağlı olan boğa burcu erkeği, doğuştan babacanlardır. Babacan taraflarının yanında sakin bir yapıya sahiplerdir.

Boğa Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu BurçlarCinsellik Alınabilecek Hediyeler

Boğa Burcu Erkeği.docx

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır?

Duygusal haz denilince ilk akla gelen erkek şüphesiz boğa burcu erkeğidir. İlişkilerinde duygusallığa çok önem verir. Aşk onlar için mutluluk kaynağıdır. Sahiplenmeyi çok seven boğa burcu erkeği, fazlasıyla kıskançtır. İlişkisinde hem kendini hem de partnerini oldukça mutlu eder. İki tarafında hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için çaba sarf eder.

Boğa burcu erkeğini etkilemek isteyen kadınlar öncelikle bakımlı olmalılardır. Güzel bir koku onları cezbedecektir. İddialı kadınlardan etkilenirler. İltifat almaktan çok fazla hoşlanırlar. Onu etkilemek isteyen karşı cins mutlaka ona iltifat etmeli onu şımartmalıdır.

Dürüstlüğe önem veren boğa erkeğinin şüphesiz partneri de dürüst olmalıdır. Yemek ile arası fazlasıyla iyi olan bu burcu etkilemek isteyenler ona küçük lezzetli sürprizler yapabilirler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Bu burç erkekleri, uyumlu ve evcimen erkeklerdir. Boğa burcu erkeğinin karşı taraftan en önemli beklentilerinden biri iyi yemek yapabilmesidir. Fazlasıyla boğazına düşkün olan boğa erkeğinin kalbine giden yol midesinden geçer demek yanlış olmaz. Çevresi geniş ve iletişimi güçlü kadınlar dikkatini çeker.

Onun için kadın iyi giyinen, zarif ve kariyer sahibi olmalıdır. Boğa burcu erkeği mantıklıdır ve partnerini kendi yönlendirmek ister. İlişkide patron olmayı sever. Romantizm ise boğa burcu erkeği için olmazsa olmazdır. Romantizm yaşamayı ve yaşatmayı çok sever. Samimiyete önem verir. Farklı biri gibi olmaya çalışan kadınlardan hemen uzaklaşırlar.

Genellikle bir şeyler ters gittiğinde kabuklarına çekilirler. Partnerlerinin onu anlamalarını beklerler. Anlaşılmayı severler. Ayrıca ilişkilerinde partnerlerinden cinsellikten farklı bir duygusal ilgi beklerler. Ve bundan çok hoşlanırlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Yapısı gereği sakin yapıya sahip boğa burcu erkeği trip atılmasından ve kavgalardan hoşlanmaz. Kendine ait sınırları vardır ve bu sınırların aşılmasından rahatsız olur. Özel hayatına müdahale eden kişilerden kaçarlar. Kendine ait zamanları önemser. Sürekli beraber bir şeyler yapmak isteyen partnerler ona göre değildir. Güvene oldukça önem veren boğa burcu erkeği için sır saklamak oldukça önem taşır.

Güvenini sarsan ilişkilerden soğur. Yalnızlıktan hoşlanmazlar, daima hayatlarına eşlik edecek birini isterler. Güçsüz ve pasif kadınları hayatlarında istemezler. Onlar için partnerleri kendine güvenmeli ve güçlü olmalıdır. Rahatlık onlar için önemlidir bu yüzden kendilerini rahat hissetmedikleri yerde durmazlar. İlgisizliğe tahammül edemezler. Kendileri iyi bir eş oldukları gibi karşısındakilerde bunu beklerler.

Boğa Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa burcu erkeği yengeç burcu ile iyi anlaşacaktır. Fakat aslında en uyumlu olduğu burçlar;

  • Oğlak
Oğlak Burcu Kadını
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
  • Başak
  • Balık
Balık Burcu Kadını
Balık Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Bu burçlar arasında oğlak burcu kadını boğa burcu erkeğini tam anlamıyla tamamlayacaktır.

Boğa Burcu Erkeği -cinsellik

Boğa burcu erkeği, Duygusuz ve yüzeysel birlikteliklerden hoşlanmaz. Cinsellik onun için romantizmle birleşmelidir. Cinsel yaşama oldukça önem verir ama onun için cinsellik duygu ile birleştiğinde güzeldir. Yatakta partnerlerin birbirine sarıldığı pozisyonlardan hoşlanır. Zevk almayı önemser. Yatakta bencil değildir ve karşısındakini de mutlu etmeyi bilir.

Nazik ama aynı zamanda oldukça arzuludur. Cinsellikte oyunlardan hoşlanmaz. Onun için temiz bir yatak odası ve sadık bir sevgili yeterli olacaktır. Cinselliği abartmazlar. Aile yaşamına önem veren boğa burcu erkeği bunu yemek yemek, su içmek gibi yaşamın bir parçası olarak görür. Onun yatakta aradığı partner kadınsı, temiz ve tanıdığı, güvendiği biri olmalıdır.

Boğa Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Romantik aktivitelerden hoşlanan boğa erkeğine;

  • Kişiye özel tasarlanmış kupa,
  • Mutfak Önlüğü,
  • Nostaljik gramofon
  • Şık bir çakmak alabilirsiniz.

Ayrıca bu burç erkekleri kaliteyi çok severler. Kaliteli bir saat onlar için güzel bir hediye olurken, en sevdiği sanatçının konserine bilet almanızda onu çok mutlu edecektir.

Boğa Burcu ile ilgili diğer içeriklerimize de bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazıi
Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022
Önerilen Yazı
Yükselen Boğa Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

Yorum Yap

Yorum Yap