İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Bir Mucize Olsun neden final yapıyor? | Furkan Palalı ateş püskürdü

Bir Mucize Olsun neden final yapıyor? | Furkan Palalı ateş püskürdü

featured

Bir dizi geliyor diğeri gidiyor! Bu akıma Fox TV’nin yeni dizisi ‘Bir Mucize Olsun’da ayak uydurdu. Üçüncü bölümüyle ekranlara veda edecek dizi için yanlış karar alınmış olabilir mi? Furkan Palalı sosyal medya hesabından final kararına nasıl ateş püskürdü?

Başrollerini Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun paylaştığı Fox TV’nin yeni dizisi Bir Mucize Olsun takipçilerine kötü haber. Yeni dizi 3’ncü bölümüyle ekranlara veda edecek.

Cuma günleri ekrana gelen dizi Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Survivor, Aşk ve Mavi ve Payitaht Abdülhamit gibi yapımlara alternatif olarak düşünüldü ancak başarılı olamadı. Dizi ilk bölümüyle TOTAL reyting grubunda 8’nci sırada yer alırken, AB reyting grubunda da 10’ncu sırada yer almıştı. İlk bölüm için oldukça kötü sonuçlar kanal yönetimin hoşuna gitmedi tabi. Dizinin ikinci bölümüyle yükselmesi beklenen reytingler daha da kötüye gitti TOTAL’de 11’nci sırada yer alan dizi AB’de yine 10’ncu sırada yer aldı.

Furkan Palalı’dan final kararına tepki

İzlenme oranlarından memnun kalmayan Fox TV yönetimi dizinin üçüncü bölümüyle final yapmasına karar verdi. Bunun üzerine dizinin başrol oyuncusu Furkan Palalı sosyal medya hesabından resmen ateş püskürdü.

İşte Furkan Palalı’nın o paylaşımı;

Tüm ekip olarak gönülden inanarak başladığımız bu proje için, maalesef sürecin en başından itibaren doğru olmadığını sonradan öğrendiğimiz bir çok şeye ikna edildik ve sadece güvendiğimiz için bekledik. Gelinen noktada, kanal ile önceden bir kontrat yapılmadığını, üç bölüm çekimi tamamlandıktan sonra yapılan anlaşmanın da zaten üç bölümlük olduğunu üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Aylardır sete çıkmayı bekleyen ve şahım tarafından sete geri dönmeye ikna edilen tüm oyuncu arkadaşlarımdan, set emekçilerimizden ve bize inanan, destekleyen tüm seyircilerimizden özür diliyorum. Bu bilgiler ışığında ve böyle bir durumun başka bir ekibin başına gelmemesi dileğiyle, takdiri sizlere bırakıyorum.

Yorum Yap

Yorum Yap