İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Bir Aile Hikayesi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bir Aile Hikayesi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

featured

Yasak Elma, Kadın, Bizim Hikaye ve izlenme rekorları kıran bir çok dizi ve filmde imzası bulunan Medyapım tarafından Fox TV için hazırlanan Bir Aile Hikayesi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Başrolleri Songül Öden ve Celil Nalçakan tarafından paylaşılan, oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Aile Hikayesi dizisi çok yakında Fox TV ekranlarında olacak. Peki dizide hangi hikaye işlenecek? Hangi oyuncu hangi karaktere hayat verecek merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin! Bir Aile Hikayesi konusu ve oyuncu kadrosu

BİR AİLE HİKAYESİ KONUSU

Dizi, Amerika’da 2016 yılından günümüze NBC kanalında yayınlanmakta olan ‘This Is Us’ dizisinden Türk televizyon ekranları için uyarlanıyor. Yayınlanan ilk tanıtımında yer verilen “Her aile bir tarihtir, hatta okumasını bilene göre bir destandır!” sözleriyle aile ve dram konusunun sonuna kadar işleneceği mesajını veren dizi şimdiden izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı.

Aile ve Drama temalarını konu alan dizi, aynı gün otuz beş yaşına basan dört karakterin hayatlarının kesişmesini konu alıyor.

Reyhan ve Cem yakında beş kişilik bir aile olmanın hayallerini kurmaktadır. Reyhan, eşi Cem ile birlikte doğum gününü kutlayacağı sırada doğum sancıları başlar, apar topar hastaneye kaldırırlar. Üçüzlerini altı hafta erken dünyaya getirmek zorunda kalan Reyhan korku içerisindedir. Bu süreçte en büyük destekçisi eşi Cem olur. Doğum başarıyla gerçekleşir ancak, Reyhan ve Cem’in hayatı doğumdan sonra asla eskisi gibi olmayacaktır.

BİR AİLE HİKAYESİ OYUNCU KADROSU! KİM KİMDİR?

Cem (Celil Nalçakan) kimdir?

Takvim 10 Haziran 1978’i gösteriyordu dünyaya geldiğinde. Sivas’ın soğuğunda öğretmen bir anne ve babanın oğlu olarak gözlerini dünyaya açtı. 17 yaşındayken bir kız kardeşi oldu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümünde okumaya başladı ancak hayatı planladığı gibi gitmedi. Aradan 7 yıl geçtikten sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu’na girdi. Televizyon dünyasına 2006 yılında Sıla dizisiyle giriş yaptı. Ardından Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, Bitmeyen Şarkı, İntikam gibi çok izlenen dizilerde rol aldıktan sonra Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği ‘Zülfikar’ rolüyle yıldızı parladı ve bir anda milyonların hayranlık duyduğu, ekranların aranan oyuncuları arasına adını yazdırdı.

Reyhan (Songül Öden) kimdir?

17 Şubat 1979 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarının büyük kısmını Ankara’da geçiren usta oyuncu lise eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun oldu. 1999 yılında rol aldığı Ferhunde Hanımlar dizisi ile televizyon dünyasına merhaba dedi. Ardından Havada Bulut, Vasiyet ve Gümüş gibi dizilerde rol alan başarılı sanatçı onlarca dizi ve filmde rol aldı.

Berk (Birkan Sokullu) kimdir?

Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, 6 Ekin 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bosna göçmeni bir ailenin çocuğudur. Maltepe Üniversitesi Radyı TV Programcılığı mezunudur. 10 yıl profesyonel basketbol oynamıştır. Üniversite eğitimi aldığı zamanlarda mankenlik yapan Sokullu, 2003 yılında katıldığı ‘Best Model of Turkey’ yarışmasında 3.lük derecesi elde etmiştir. Terazi burcudur. 1.87 boyunda ve 80 kilodur. Oynadığı diziler sırasıyla; Melekler Korusun, Küçük Kadınlar, Elif, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih, Kurt Seyit ve Şura ve Hayat Şarkısıdır.

Mahur (Olgun Toker) kimdir?

Hayat verdiği her karakterle başka birine dönüşen Olgun Toker, 12 Mart 1988 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nun konservatuvar sınavını kazanmasıyla oyunculuğa ilk adımını attı. Karadayı, Son, Benim Adım Gültepe, Hayat Sırları, Şeref Meselesi gibi dizilerde rol almıştır.

Beste (Elçin Afacan) kimdir?

Elçin, 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlayan genç oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Genç oyuncunun televizyon macerası Show TV’de yayınlanan ‘İçerde’ dizisinde rol alarak başlamıştır. 1.68 boyunca olan Afacan, 65 kilodur.

Bir Aile Hikayesi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap