1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Bergen Filminden İlk Fragman Geldi!

Bergen Filminden İlk Fragman Geldi!

Bergen Filminden İlk Fragman Geldi! 1

Ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünü üstlendiği arabesk şarkıcı Bergen’in hayatının anlatıldığı Bergen filmi 14 Ekim’de çekimlere başlamıştı ve 2022 yılı Şubat ayında vizyona girecek. Yapımdan büyük bir merakla gelmesi beklenen ilk fragman nihayet yayınlandı.

Bergen Filmi Oyuncuları 

Filmin oyuncu kadrosunda usta isimler yer alıyor. Caner Alper ve Mehmet Binay’ın yönetmenliğini paylaştığı filmde Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergiz Öztürk ve Şebnem Sönmez gibi ünlü isimler var. Ünlü şarkıcının ablasını Damla Cercisoğlu abisini ise Çağdaş Tekin canlandıracak. Ve gazino patronu rolünde Ali Seçkiner Alıcı yer alıyor. Senarist ekibi ise Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’dan oluşuyor.

Bergen Filminden İlk Fragman Geldi!
Farah Zeynep Abdullah

Yapım, müziği ve başına gelenlerle ünlenmiş 14 Ağustos 1989’da öldürülen şarkıcının zorluklarla ve acılarla dolu hayatına bir pencere açıyor. Bergen 1982 senesinde kocası tarafından saldırıya uğramış, yüzüne kezzap atılmıştı.

Şunu da ekleyelim; projenin ilk etaplarında rolü Serenay Sarıkaya’nın üstleneceği açıklanmıştı. Fakat pandemiden dolayı bazı ertelemeler olduğu için Sarıkaya’nın programı uyuşmamıştı ve filmden ayrılmıştı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

 

Yorum Yap

Yorum Yap