İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Benden Ne olur Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu ve Oyuncuları

Benden Ne olur Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu ve Oyuncuları
+ - 0

Hazal Kaya, Onur Tuna ve Enis Arıkan’ın rol aldığı komedi yapımı Benden Ne Olur filmi 14 Ocak Cuma günü vizyona girecek! Başrolünde sempatik oyuncu Hazal Kaya‘nın bulunduğu filmde onun yanı sıra Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi ve Tarık Papuççuoğlu gibi isimler var. Komedi yapımının yönetmenliğini Murat Şenöy üstleniyor. Senaryosunu Aslı T. Kızmaz ve Müge Öztürk beraber kaleme aldılar.

Benden Ne olur Filmi

Bu Cuma vizyona girecek “Benden Ne Olur?” filmi kabına sığmayan bir kadın olan Sertab Bal’ın (Hazal Kaya) hikayesine odaklanıyor. Çok çabuk fikirlerinden ve isteklerinden vazgeçen Sertab, kimlik arayışı sürecinde sıkışmış bir kadındır. Kazayla bir gün ablasının evini yakar ve bu olay onun hayatında bir kırılma yaşamasına sebep olur.

Benden Ne olur Filminden Hazal Kaya

Medyapım ve Ay Yapım’ın CJ ENM ile beraber masaya oturarak yapımcılığına giriştikleri “Benden Ne Olur?” filmi Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlanma bir film. Film 14 Ocak‘ta Sinemalarda! Dilerseniz fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
En İyi 10 Komedi Filmi

Yazar Hakkında

Yorum Yap