İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

Baskın Filminin Netflix Uyarlaması Geliyor!

Baskın Filminin Netflix Uyarlaması Geliyor!
+ - 0

Çok sevilen aksiyon gerilim türlerindeki 2011 yapımı Baskın filmi için Netflix bir uyarlama yapmaya hazırlanıyor. Dijital platform film için Michael Bay, Patrick Hughes ve Gareth Evans ile masaya oturuyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Gareth Evans’ın yaptığı, aksiyon – gerilim filmi “Baskın”ın çekilecek Netflix uyarlaması için aksiyon sinemasının tecrübeli isimleri beraber çalışacak.

Yönetmen koltuğunda Patrick Hughes’in oturacağı filmin yürütücü yapımcılığını Gareth Evans üstlenecek. Hughes, Cehennem Melekleri 3, The Hitman’s Bodyguard ve Hitman’s Wife’s Bodyguard gibi popüler yapımlara imza atmıştı.

Baskın filmi

İlk filmin konusu şöyleydi; bir SWAT timi suçlu uyuşturucu satıcısının peşine düşer. Şehirden uzak bir semtte büyük bir apartmanda saklandığını öğrenirler ve hazırlanıp baskın yapmaya giderler. Fakat işler hiç de bekledikleri gibi gitmez. Her katta farklı suçlularla çarpışmak zorunda kalırlar. 2011 yapımı Baskın filmi çokça beğenilmişti ve devam filmi Baskın 2 gelmişti. İki yapımda da Endonezyalı aktör Iko Uwais başroldeydi.

Baskın filmi 2

Filmin Netflix uyarlamasının oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı şimdilik belli olmasa da konusu kısaca şöyle; Philedelphia’nın “Badlands” bölgesi uyuşturucu suçuyla doludur. Bir narkotik ajanı, bu uyuşturucu kartellerinden birini yakalamayı amaçlar. Ancak her şey beklediği gibi gitmeyecektir.

Önerilen Yazı
Netflix Türkiye’nin Ocak Programı Belli Oldu

Yazar Hakkında

Yorum Yap