İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak Burcu Kadını Özellikleri

featured

Başak burcu kadının ele alınacak birçok özelliği vardır. Örneğin güçlü, hırslı tuttuğunu koparan ve istikrarlı hareket edebilen bir burçtur. Tüm bunların getirisi olarak hayatlarında kendi ayaklarının üzerinde durabilmeyi başarabilirler. Çevresinde çok kişi bulundurmaya ihtiyaç duymaz; onu seven ailesinin veya anlayan birkaç kişinin olması ona yeter.

Yalnız kalmaktan korkmayan yapıdadırlar; yalnız kalmayı tercih haline getirirler. Onlar için sosyal yaşam aktivitesi çok önemlidir fakat günün çoğunu kendileriyle baş başa kalarak da geçirebilirler. Dost canlısı bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra kolay arkadaşlık kurabilir, sıkı dostluklara adım atabilirler.

Başak Burcu Genel ÖzellikleriBaşak Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı 

Hayata karşı bakış açıları genelde mantıksal yönde olmuştur. Mantık varsa sonrasında romantizme geçiş yapılabilir fakat mantık çerçevesinin olmadığı bir alanda onlarda ilgi alaka beklemeniz anlamsız olur.

Sizlere karşı kayıtsız kalacaklardır. Sevgisini verdiği kişinin bu sevgiye layık olduğunu bilmesini ve ömür boyu bunun bilincinde davranmasını bekler. İlgi alakanın üzerinden eksildiğini hissettiği an size karşı tavırları ve duyguları değişime uğrayabilir.

Kısa süreli başlayan aşk hayatı onlara göre değildir. Bünyelerine ters olmakla birlikte bunu hissettikleri an ipleri koparırlar. Tek gecelik ilişkilerden ve samimiyetsiz her ilişkiden kaçınırlar. Sadakat onların vazgeçilmez gerçeğidir.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Temizlik ve başak burcu kadınını adeta eşleşmiş, ayrılmayan bir tipleme olarak görüyor olabilirsiniz. Yanılıyor da sayılmazsınız; başak burcu kadınları temizlik ve temizliğe dair her detaya bayılırlar. Onlar için yapılan en sıradan temizlik bile terapi gibidir. Ev ortamı olsun, iş ortamı olsun hayatta her alanda temiz kalmak, düzenli olmak yaşam biçimleridir.

Bunu ihlal eden insanlara karşı saygısı ve sevgisi zamanla azalır; araya mesafe koyar. Sohbet, muhabbet etmek arkadaşları ile o ortamda gıybet etmek onlar için eğlencedir. Başkalarını eleştirmekten haz alırlar. Alışveriş yapmaktan, takıp takıştırmaktan aşırı zevk alırlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Kendisini dinlemeyen kişilere karşı tahammül edemezler. Haklı oldukları konularda asla alttan almaz karşı taraftan özür bekler. Yalan söyleyen kişilerden asla hoşlanmazlar ve kim olursa olsun üstlerini çizerler. Hayatlarına daha net, samimi ve yalansız devam eden bu burçlar sevdikleri için gözlerini karartır. Maddi eksiklik yaşadıkları dönemlerden nefret ederler. Özgürlüklerinin ve yaşam alanlarının kısıtlanmasına tahammül edemezler.

Başak Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

Çevrelerindeki hemen hemen herkesle anlaşabilen burçlardır.

  • Boğa
Önerilen Yazı
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022
  • Yengeç
Önerilen Yazı
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
  • Akrep
Önerilen Yazı
Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Başak Burcu Kadını – Cinsellik

Cinsel hayatlarında oldukça canlı olan ve hareketi seven başak burcu kadınının içinden adeta farklı bir kişilik çıkar. Sosyal yaşantısında gösterdiği o coşkuyu, heyecanı ve adrenalini cinsel hayatında da diri tutar. Partneri ile her anlamda doyuma ulaşmayı hedefler ve neticede ortaya mükemmel sonuçlar çıkartır. Eş seçiminde titiz olmasının tek nedeni onu her anlamda tatmin edecek birini bulma arayışında olduğu içindir.

Başak Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Hediye konusunda bir titiz burç daha karşınızdadır. Başak burcu kadını için hediyenin anlamı onu özel hissettirmesi ve biricik kılmasıdır. Hediyenin pahalı olması önemli değildir. Alan kişinin ne amaçla aldığı ve neyi hissederek hediye aldığı önemlidir. Tüm bu yapboz parçaları birleştiğinde başak burcu tatmin olacaktır. Alınabilecek hediyeler şu şekilde sıralanabilir.

  • El yapımı aksesuarlar
  • Tarz ve farklı olabilecek ev aksesuarlar
  • Kol saati
  • Gümüş takılar, bileklik ve yüzük

Tüm bunların yanı sıra maneviyata önem verirler. Manevi değeri yüksek görünen her eşya ve hediye onlar için ayrı önem arz eder.

Başak burcu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki içeriklerimize göz atabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Başak Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Başak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Başak Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap