İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Astroloji
 3. Başak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Başak Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Başak Burcu Erkeği

Bir erkeğin Başak burcu erkeği olup olmadığı doğum tarihi ile belli olur. Dünyaya geldiği tarih 22 Ağustos-23 Eylül arasında olanlar Başak burcu erkeğidir. Bu burcu taşıyan erkekler samimi yapıya sahiptirler. Bu özellikleri sayesinde ortamda dikkati üzerine çekmekte başarılı olurlar. Ancak bu erkekler disipline büyük önem verirler. Düzenli yapıları sayesinde bazı kesimler tarafından sıkıcı kabul edilmeleri mümkündür. Bulundukları ortamın temiz olmasından da çok hoşlanırlar.

Başak burcu erkeklerinin belirgin fiziksel özellikleri arasında ise uzun boy, kumral veya sarışın ten, dalgalı saç, yakışıklı yüz ve çekici görünüm yer alır. Hata yapmak Başak burcu erkeklerin en önemli çekincelere arasında yer alır. Hata yapmaktan korktukları için isteklerinden uzaklaşmaları mümkündür.

Genel ÖzellikleriBaşak Burcu Aşk Hayatı   Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Başak Burcu Erkeği.docx
Başak Burcu Erkeği Temsili

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı – Nasıl Tavlanır?

Başak burcunu taşıyan erkekler için aşk olmak tehlikedir. Bu nedenle de aşık olmayı istemezler ve buna bağlı olarak ilişkiye başlamaları zor olur. Bunda mantıkları ile hareket etmeleri etkilidir. Disiplin ve titizliğe aşk hayatlarında da önem verirler. Bu nedenle partnerlerini zorlamaları mümkündür.

Başak burcu erkeğini tavlamak isteyen kadınların öncelikle sabırlı olması gerekir. İnsanlara karşı uzak ve temkinli yapıları vardır. Bu nedenle de kadınlarında Başak burcu erkekleri gibi davranmaları gerekir. Kendisine benzeyen insanları görmeleri onların yaklaşımını kolaylaştırır. Karşısına çıkan kadınların dürüst olmaları da onları etkiler. Dürüst davranılmadığını anlamaları Başak erkeklerinin uzaklaşmasına neden olabilir. Aile bu erkekler için önemlidir ve bu nedenle ilişkilerinin aile kurmaya yönelik ilerlemesini isterler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Disiplin: Başak erkekleri ilişkilerini sorumluluk sahibi, titiz ve disiplinli kişilerle yaşamak isterler.

Samimiyet: Sevdikleri kişinin samimi davranmasını ve sevgisini hissettirmesine önem verirler. Ayrıca bu kişiler için maneviyat çok önemlidir ve manevi açıdan doyum yaşayacakları ilişki içerisinde olmayı isterler. Beraber oldukları kadınların sorun çıkartmaması en önemli tercihleridir. Sorun çıkarılmasından ve olaylardan sorumlu tutulmaktan hoşlanmazlar.

Zeka: Kadınların zeki olanını severler ve bu nedenle karşılarında bulunan kadınların zeki olup olmadığını test edebilirler. Zekanın yanı sıra güçlü kadınlarla iletişim kurmak isterler. Kendi ayakları üzerinde duran ve baskın kadınlar favorileri olur. Başak burcu erkekleri kadınlar tarafından poh pohlanmayı severler. Hayatlarında olan kadınların ilişkileri için gelecek planı yapmaları onları mutlu eder.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Başak erkekleri ilişkilerinde sorumsuzluktan hoşlanmazlar. Karşılarındaki insanların sorumluluklarını yerine getirmesini veya üzerine alınmasını beklerler. Temiz olmayan kadınlar onları mutlu etmez. Aile yapısına önem verdikleri için aileye önem verilmeyen ilişkilerin içerisinde olmak istemezler. Düzen onlar için çok önemlidir ve ilişkilerinin belirli bir düzen olmasını ister.

Başak erkekleri kadınların temiz ve şık görünümlü olmalarını isterler. Bu özelliklere sahip olmayan kadınları onları hoşnut etmez. Flört ilişkisi yaşıyorlarsa kıskançlık veya sıkboğaz edilmeleri onları rahatsız eder. Flört aşamasında özgürlüğe önem verirler. İlişkilerinin hareketli olmasından hoşlanmazlar ve daha monoton yaşamlarının olmasını isterler. Tembel kadınlar onların mutsuz olmasına neden olabilir. Ayrıca zeki olmayan kişilerle birlikte olmak istemezler.

Başak Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

 • Boğa
Boğa Burcu Kadını
Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022
 • Oğlak
Oğlak Burcu Kadını
Oğlak Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
 • Yengeç
Yengeç Burcu Kadını
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Başak Burcu Erkeği – Cinsellik

Başak burcu erkeğinin cinsel hayatında arzuludur. Birlikteliklerinden arzunun hissedilmemesi mümkün değildir. Kendisinin yanı sıra partneri olacak kişinin de cinsel birliktelikten mutluluk duymasını ister. Bunun için yapamayacağı şey yoktur. Romantizme önem verir ve cinsellikle romantizmi birleştirmesi kaçınılmazdır. Cinsel hayatının yasaklar üzerine inşa edilmemesini ister. Bu nedenle de flört aşamasında cinselliğe önem vermez. Yasak olan bir ilişkinin ona zarar vereceğine inanır.

Cinsel birliktelikte kadının güzelliğinden çok temizliğine önem verir. Cinsel hayatlarında yeniliklere açıktırlar ve bunun dile gelmesinden hoşlanırlar. Genellikle yatakta üstün ve verici olan taraf olmayı tercih ederler. Çabuk uyarılan Başak erkeklerinin doyuma ulaşması da hızlı olur. Birlikteliklerinde isteklerinin yerine getirilmesinden hoşlanırlar.

Başak Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Disiplinli yapılarıyla bilinen Başak burcu erkeğine hediye almak insanları zorlayabilir. Ancak bu kişilerin hoşlarına gidebilecek hediyeler vardır. Bu hediyeler şöyle sıralanabilir;

 • Ajanda veya not defteri
 • Kol düğmesi
 • Kartvizitlik
 • Kitap ayracı
 • Kupa

Başak burcuna sahip eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya tanıdığınız varsa bu hediyeleri onları özel günlerinde mutlu etmek amacıyla tercih edebilirsiniz.

Eğer Başak burcu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki yazımıza bakabilirsiniz: 

Önerilen Yaz
Başak Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Başak Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

Yorum Yap

Yorum Yap