İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ali Koç’un genç taraftara nasihatı herkesi duygulandırdı

Ali Koç’un genç taraftara nasihatı herkesi duygulandırdı

featured

2-3 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek Fenerbahçe Spor Klübü Başkanlık seçimleri için Eylül 2017’de istifa eden Ali Koç dün Habertürk TV’de yayınlanan Akılda Kalan programına konuk oldu. Ali Koç, Veyis Ateş’in sorularını yanıtlarken konu 2014 yılında chance.org üzerinden #AdaleteFenerYak kampanyasına geldi. Bu sırada Ali Koç’un düzenlediği bir konferans sırasında söz hakkı alan Toprak İlker Gençyılmaz isimli genç Fenerbahçe taraftarının, Ali Koç ile geçmişte olan bir anısını anlatması başta Koç olmak üzere herkesi derinden etkiledi.

Programda söz hakkı alan Gençyılmaz; “Ben size teşekkür etmek istiyorum. Change.org’da ‘AdaleteFenerYak’ kampanyası o gün devam eden kampanyaydı ve siz bana demiştiniz ki ‘imza kampanyasına katıldın mı?’ Bende o zamanki çocukluğumla size şöyle bir cümle kurmuştum; Evet imza attım hatta kendi hesabım olmayan sahte bir hesap daha açık imza attım destek olabilmek için demiştim. Sizde bana şöyle bir cümle kurmuştunuz ben o cümleyi hiçbir zaman unutmadım unutmayacağım da “Fenerbahçe’nin sahte hiç bir şeye ihtiyacı yok” demiştiniz.

Olayı hatırlamadığını dile getiren Koç, “Bu çocuk Eskişehir’den gelmiş bunu söylemek için o gün. Sonra göremedik de o çocuğu ayrıldı oradan. Enterasan bir hikaye bu” dedi.

O ÇOCUĞU BULMAK İSTİYORUM TEKRAR

Programın moderatörü Veyis Ateş; “İnsan hayatına dokunmak diyoruz ya buna çok güzel dokunmuşsun onun için çok etklenmiş” sözlerinin ardından Ali Koç, “bence doğal olması da çok önemli bunun, insanlar bunu kurgulayabilirdi” dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “güzel bir anı o çocuğu bulmak istiyorum tekrar” diyerek sözlerini bitirdi.

Yorum Yap

Yorum Yap