İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji

Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)

Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
+ - 0

Akrep burcu kadını doğası gereği hırslı olmasıyla tanınır. Elde etmek istediği şeyler olana kadar mücadele eder. Haklı veya haksız olmaya bakmadan kafasına koyduğu işlerin sonunu getirir. Temiz bir kalbe sahipken karşısındaki insana göre bu tutumu değişkenlik gösterir.

Alçak gönüllü olan akrep burcu kadını yeri geldiğinde de cüretkar olabilmektedir. Hem ikili ilişkilerde hem eş adayında aradığı temel özelliklerden birisi de samimiyet ve dürüstlüktür. Karşı cinste yalan olmaması her daim dürüstlükle yaptıklarının arkasında durması, güçlü oluşu akrep kadınının dikkatini çeker.

Genelleme yapıldığında onlar için en önemli olan aile olgusudur. Aileye karşı tutumları ve fedakarlıkları her şeyden önce gelir. Sadece aile ile sınırlı kalmayan en yakın arkadaşları ve sosyal çevreleri tarafından da oldukça çok sevilirler. Sosyal hayatta pek çok aktiviteye katılırlar ve her alanda başarılı olmayı başarabilen, mücadeleci bir yapıları vardır.

Fiziki özellikleri bakımında ele alındığında oval yüz hatları ve geniş alın yapısına sahiptirler. Yüz hatlarında çenelerinin köşeli olması onların dikkat çelici olmalarına neden olan bir etkendir. Dolgun dudaklar ve her şeyden önemlisi yürüyüşleri ile çevrelerindeki kişiler tarafından dikkat çekerler. Hayata karşı pozitif bakan akrep burçları yüzlerinde daima bir gülümseme barındırır.

Akrep Burcu Genel ÖzellikleriAkrep Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Akrep Burcu Kadını.docx

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

İhtiraslı olan ve daima yeniliklere açık akrep burcu kadını aşkı da gözlerde arar o ışığı bulduğu kişiyi kolay kolay bırakmaz. Cinsel hayatlarında da oldukça canlı olan akrep kadını yaşadığı anı sonuna kadar ve derinliklerine kadar yaşar. Pişman olmamak adına cesareti ile hareket eden duygularını enlerine kadar yaşayan bir burçtur. Cazibelerini konuşturduklarında onlardaki bu ışıltıyı gören erkekler daima dikkatlerini çekmeyi başarır.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Akrep kadını yaşadığı ilişkide en çok sadık bir eş arar. Onu her koşulda sevebilen koruyan ve daima yanında olabilecek bir eş arar. Farklılıklara ve yeniliklere açık olan bu burcun kadını sürprizlerden hoşlanır. Maddiyat açısından zayıflık içinde olan erkekleri değil gücü barındıran, her anlamda zenginlik içinde olan erkeklerden hoşlanır. Bolluk ve kaliteli yaşam için maddiyata önem veririler.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

İçerisinde yalan olan ikili ilişkilerde olabildiğince uzaklaşır ve araya mesafe koyar. Yalan onlar için affı olmayan bir olgudur. Hayatları boyunca dürüstlük ve doğal olmanın tarafını seçen bu burçlar ihanetten ve ikili oynamaktan uzak durur. Samimi olmayan arkadaşlıkları hiç düşünmeden bitirebilir. İnancının olmadığı bir birlikteliği uzun yıllar sürdürmez.

Akrep Burcu Kadının Uyumlu Olduğu Burçlar?

Her anlamda doğallığı ve samimiyeti elden bırakmayan akrep burcu kadının belli başlı anlaştığı burçlar şu şekildedir.

  • Yengeç
Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
  • Balık
Balık Burcu Erkeği
Balık Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
  • Boğa
Boğa Burcu Erkeği
Boğa Burcu Erkeği Özellikleri 2021-2022

Sevdiklerini ön planda tutan burçlar konu onlara geldiğinde zarar görmelerine bile tahammül edemezler. Bu durumla karşı karşıya geldiklerinde bambaşka biri olurlar. Yengeç burcu ile bu yüzden araları çok iyidir. Bir tarafları da çok duygusal olduğu için balık burçlarıyla da oldukça iyi anlaşırlar. Hayal güçlerini kullanmakta balık burcu ve akrep burcunun üstüne yoktur. Boğa burçlarının derinden sevdiği gibi akrep burçlarında da deli ve derinden sevmek huydur.

Akrep Burcu Kadını -Cinsellik

Baştan sona duygularıyla hareket eden akrep burcu kadınları cinsellikte de tutkulu anlar yaşamayı tercih eder. Mutlu olmadığı bir ilişkiyi yürütmez, yürütemezler. Yatakta ne yapacaklarını iyi bilen akrep burcu kadını hakimiyeti elinde tutmayı çok iyi bilir. Adeta yönetilen tarafından çıkıp yöneten tarafına geçmeyi çok iyi yaparlar. Zeki ve yatakta kıvrak oluşlarıyla ideal bir eş adayı olurlar.

Akrep Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Sürprizlere daima açık olan akrep burcu kadınlarına karşı alınabilecek birçok hediye çeşidi vardır. Çeşit çok ama sıradanlık onları kırabilir. Bu yüzden hediye seçiminde hem zevkli hem de şaşırtıcı olmak gerekir. Örneğin sevilen bir sanatçının konser bileti, deri bir çanta, farklı tasarım veya tarz bir şemsiye, zarif bileklikler veya baş döndürücü bir parfüm olabilir. Bunların yanı sıra çalışma hayatlarında kullanabilecekleri şık veya tarzlarına göre evrak çantası da hediye edilebilir. Önemli olan sıradanlığı kırıp daha etkileyici ve zevklerine hitap eden bir hediye almaktır.

Akrep burcu hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yazılarımıza bakabilirsiniz:

Önerilen Yazı
Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap